bugün

entry'ler (10)

feminist erkek

Kendisi Meriç olur. Sürekli, kızların onun omuzuna başını yaslayıp ağlaması karşılığında bir gün ona verirler diye hayal eder ama her zaman yanılırlar. Feminist erkek yoktur profeminist erkek vardır

heyyy en büyük trabzonspor

Başlıktan ilk harfi çıkardığınızda nedense bir başkasının hitap şeklini fark ediyorsunuz.

uludağın ekşiden daha iyi olması

Benim görüşüm bu. Öncelikle ergenler yok. ikinci olarak +1lenen ve -1lenen entrylerin kaç kere artılanıp eksilendiğini görebiliyoruz. Daha sonrasında yüklenen resim ve videolar galeri kısmında gözüküyor. Ekşideki gibi her şeye burun çeviren insanlar da yok, mis gibi. Bunun dışında uludağ sözlüğü ekşi sözlüğe göre daha tarafsız buluyorum. Kısacası uludağ sözlük Reddit'in Türk versiyonudur. Tek eksiği uluslararası olmamasıdır.

bir erkeğin telefon numarasını alma yolları

Yapman gereken tek şey sakın kalıp yavaşça erkeğin kucağına oturarak telefon numaranı verir misin yakışıklı demek.

sabahın 7 sinde trollerin olmaması

Muhtemelen okula gitmek için hazırlanıyorlardır.

imamoğlu nun cumada reisle karşılaşması

Ne yapalım yani? Görüşemez mi? Adam herkesi kucaklayacağım diyerek ibb başkanı oldu.

erkekler evlenmeyin

Katılıyorum. Bir erkek evlenmemeli. Evleneceksen de otuz beşlerinde evlenmeli

metroid

Türkiyede az bilinen hayatımda en iyi oynadığım oyun serisi. Oyunu oynayan çoğu kişi ana karakterin bir robot değil de bir zırh içindeki bir kız olduğunu görünce şaşırmıştır.

kızları kendinize aşık ettirecek sihirli kelimeler

Yavrum, bebeğim, kuzum... Bunlar kesinlikle en iyi hitap şekilleri.

kadınları cinsel obje olarak görmek

Gayet normaldir. Bir kadını bir erkekten ayıran şey cinsiyeti olduğuna göre neden cinsel obje olarak görmesin ki?