bugün

entry'ler (32)

gece yapılacak en güzel şey

var mı öyle bir şey? varsa bir zaman sonra o da sıkar en iyisi yakalım.

deep turkish wep izleyen kitle

garip videoları var ilk başlarda ben ne izliyorum denilebilir sonrasında yine aynısı denir ama sardı sarıyoo.

başkanlık gelince ekonomi uçacak

kim demişte doğru söylemiş. haklı çıktı abi neden sitem edelim.

gecenin şarkısı

yavuz çetin'den buralara nasıl geldiysem artık. eskimeyecek şarkılardan https://www.youtube.com/watch?v=zpzdgmqIHOQ

çağımızın vebası olan şeyler

"empati" denilen kavramdan yoksun kalmak.

en son alınan iltifat

çok yakışıklısın dedi bir hemcinsim tırsıyorum.

oz

efsaneler efsanesidir. zaten ilk bölümünden izleyiciye her an her şey olabilir ona göre he mesajı verir. vize haftasında sınavlara çalışmayıp bitirmeyi başardım iyi bok yedim.

insanlar depresyondayken kilo falan alıyorlar

insanı depresyondan depresyona sokan durum.

viktor tsoy

"close door behind me" adlı parçası şaheserdir. bir kaç filmde de oynamıştır. beğenerek dinliyorum, erken veda etmiştir dünya ya öyle olmasaydı şayet isminden çoğu kişi haberdar olurdu.

uyuyamamaktan delirmek

bu saatlerde başlar. bir kaç saat delirdikten sonra tertemiz uyulur.

ölüm tribi

ölüme en çok yaklaşılan andır. öyle ki ne kadar karamsar olursa olsun insan "yaşamak çok güzel"dedirtir. hayatın değerini anlamamızı sağlar. kendine gelindiğin de birisi aranır son dakika haberlerine bakılır hatta çöp kutusu bile karıştırılıp daha önce attığın bir şey aranır yaşıyor muyum diye. berbat bir şey evet.

isbike

bu zımbırtıyla izmit'te karşılaşmıştım ve beceremedim bisiklet önümde duruyor ama süremedim.

uyuyakalmak

hayatımda hiç gerçekleştiremediğim eylem. uyuyakaldım demek isterdim nasıl bir duygu acaba ruh hastasımıyım neyim.

yarın bugünden daha güzel olacak mı

her an her şeyin olabildiği dünya da olabilir neden olmasın. ama garantisi yok işte.

öyle bir kaka yapmak ki 3 kilo vermek

geliştirilmelidir bir dahakine 4 5 hatta 6 kilo verilebilir neyle beslenildiğine de bağlı tabi.

kümede kal fener

zaten bunun için "var" gücüyle çalışıyorlar.

peygamber devesi

bu canlının 10 20 kat büyüğünü karşımda canlandırıyorum da altıma sıçardım sanırım.

yaşamaya üşenmek

bazen yemek yerken bile üşendiğim oluyor. ulan neden acıkıyorsun acıkma işte başıma iş çıkarma benim yat zıbar zaten yapılmayı bekleyen onca iş var seninlemi uğraşıcam.

şu an özledim diye mesaj gelse

Farklı bir pozisyon vardır kafasında denemek istediği.

her erkek aynı mı sorunsalı

dışarıdan aynı gözükebilir elbet ama içeriden bakınca olaya öyle değil işte. ben bile tiksiniyorum bazen hemcinslerimden onlarda benden sanırım