1. 1.
  ortalığı çoh garıştırdılar gene erdoğana vericem..
  20 -8 ... artificialhuman
 2. 2.
  hdp + ince seklinde cevapladigim hede.
  2. tura recep vs maydanoz kalsa maydanoza oy veriyorum. Cunku maydanozlarin para caldigina denk gelmedim.
  15 -19 ... 81tw15e
 3. 3.
  anatürk ve iyi parti tabiki ya k*rtlerin hdpye oy vermesini anlarımda türklerin anlayamıyorum abi.
  4 -13 ... hakusbenk
 4. 4.
  Bir türlü karar veremedim. Hiçbiri samimi gelmiyor, hiçbiri takip edilecek insan imajını taşımıyor. Bu hem zihin seviyelerinden, bazılarının karekter ve usluplarından dolayı bende oluşuyor.
  Kararsızım. Birini sevmediğim için birini seçmekte bana doğru gelmiyor.
  içlerinden hangisi kendi menfaatiyle ülkenin menfaati arasında kaldığında 2. şıkkı tercih eder, edecek olan bir babayiğit var mı?
  1 -3 ... kestenhane
 5. 5.
  Adaylar netleştikten sonra ince’yi karar kıldım fakat eylemsiz doçent Bahçeli’nin aklı basına gelsin diye secimlerin de ikinci tura kalacağı da kesin olduğundan ilk turda Akşener’e vereceğim. MHP’nin yanında ezilsin istemiyorum o da güçlü bir şekilde seçimlerden çıksın diyorum.

  Meclise gelecek olursak bu yönetimle benden CHP’ye oy çıkmaz. Özellikle ince CHP’nin oylarına fark atsın ve mevcut yönetim sorgulanabilir hale gelsin diye iyi partiye vereceğim. Tabii ki nispet olsun diye yapmıyorum. iyi Parti’nin kadrosu gerçekten çok güçlü mecliste belli çoğunluğu yakalarlarsa bir sonraki seçime kadar Akp’yi dağıtması işten bile değil.
  5 -2 ... niyazi yildirim gencosmanoglu
 6. 6.
  Kimseye.

  benim değil mi vermicem
  kuruyup gitse de vermicem
  inat değil mi vermicem
  ııım ııım vermicem
  ııım ııım vermicem...
  2 -2 ... mustakbel doktor
 7. 7.
  Der fuhrer.
  1 -2 ... alpertunna
 8. 8.
  verin hdp ye verin bir oy inceye bir oy hdpye siz akıllanmazsınız 7 haziranda destek verdinizde ne oldu ne geçti elinize hdplilerin 3te 1i evet verdi referandumda inanmıyorsanız 7haziran ile referandumu karşılaştırın onlar sizi satarken siz onları kurtarma derdindesiniz ne diyim.
  5 -5 ... hakusbenk
 9. 9.
  Babama tabii. Kendisinin bana sağladığı olanakları bu zamana kadar hiçbir siyasetçi sağlamadı.
  1 -2 ... laktozsuz sutlu latte
 10. 10.
  Terörist partisine vermeyeceğim. Bilirim ki ona verilen her oy kurşun olarak dönecek bize. Takıyyenin kralını yapan partiye vermeyeceğim. Yatırımları durdurana, Kapatana, yıkana, iptal edene vermeyeceğim. Fetöcü partiye vermeyeceğim. Geriye sadece ak parti kaldı. Her şeyinden çok mu memnunum. Kesinlikle hayır. Lakin eldekilere bakınca oy verecek milletin faydasına işler yapan tek parti.
  4 -14 ... a lone man