bugün

entry'ler (12)

harika giden üçlüler

Threesome okşan jale şahin k

Muhteşem üclü budur ulan.

sucuk döner

Tavuk döner varken buda neymiş dedirten döner.

kendini pikachu sanıp camdan atlayan cocuk

Pikachunun uçma yetenegi olmadıgını bilmeyen çocuk

Ulan hadi charizad falan zannedip atlasan analayacam keşke trafoya kafanı falan soksaydın daha mantıklı olurdu.

komünist kürt

Komunist olduğunu iddia eden kürtçü kürttür. Komünistlik bahane kürt faşistliği şahane

tavuk dönercide eski sevgiliyle karşılaşmak

Başıma gelen acınası bir durumdur

bir defasında cebimde 4 lira para kalmıştı karnımda çok aç koy götüne gitsin dedim ve yarım ekmek ayran iki lira olan sözde bir tavuk donerciye oturdum. ama görseniz amk mekan leş atıyor adama kurbağa eti mi bu abi desen kurbağa eti ucuzmu lan göt diye cevap alırsınız o kadar . tam o sıra oturdum büyük bir istahla sözde tavuk dönerimi ısırırken dükkanın önünden eski sevgilim geçti dükkanın icine baktigı anda bir kac saniye göz göze geldik hic unutmam bunu

kocasına o çocuğu diyen kadın

Dolayısıyla cocuğuna orospunun torunu demiş olan kadındır.

lcw poşeti elinde eski sevgiliyle karşılaşmak

Bir defasında cebimde 4 lira para kalmıştı karnımda çok aç koy götüne gitsin dedim ve yarım ekmek ayran iki lira olan sözde bir tavuk donerciye oturdum. Ama görseniz amk mekan leş atıyor adama kurbağa eti mi bu abi desen kurbağa eti ucuzmu lan göt diye cevap alırsınız o kadar . Tam o sıra oturdum büyük bir istahla sözde tavuk dönerimi ısırırken dükkanın önünden eski sevgilim geçti dükkanın icine baktigı anda bir kac saniye göz göze geldik hic unutmam bunu

bisiklete atlayıp sevdiğin kızın yanına gitmek

Bana sevdiğim kızın hatta bisikletimin bile olmadığını hatırlatan durum. Yollar bize tabanvay.

kaçmak için bir yerinin olması

Tuvalettir benim için saatlerce sıçarak düsünürüm bütün dertlerimi önüme alıp.

sabah koşusu

Sabah yürüyüsü yapın her sabah kalkın en az 7 kızın fotografını beğenin en güzel ve saglıklı yürüyüstür kosmanıza gerek yok.

tanrı evreni yaratırken neyi feda etti

Evet belki bir tanrı var idi

Yüce yaratıcı herseyin vesilesi en baştaki...

Herseyden bir parça vardı onda bizler onun hersey onun parcasıydı..

Lakin yokluğu varlığa çevirir iken feda ettiği bir şey var mıydı ? Yoksa dinlerde ol dediği gibi bir anda oluverdi mi herşey ?

Doğanın bir kanunudur denge .
Iyi kötü

Güzel cirkin

Hersey icin bu boyledir tam tersi vardır bunlar birbirini dengeler .

Peki tanrıyı dengeleyen nedir ? Tanrıyı dengeleyen 2. Bir tanrinın olma ihtimali yok mudur ?

Tanrı dengenin ta kendisidir dediğinizi duyar gibiyim . Peki o halde neden denge icersindeyken varetmemek yerine varetmeyi seçmiştir .belkide yanlıs bakıyorum varederken aynı zamanda yoketmistir o zaman biz tanrının denge oyunlarından biri miyiz ?

Bir ressamı hayal edin resimini yaratmak icin tuvalini ve boyalarını kullanır sonucunda biseyleri feda etmistir . Tanrı yaratırken neyi feda etmistir ?

Bana soracak olursanız tanrı dengeleyicisini feda etmis olma olasılıgı pek de olmayacak birsey degil

Peki dengeleyici yaratmış olsa ne olurdu?

Kim bilir belki daha güzel bir evren belkide bir hiclik..

pazar sabahı erken uyanmak

Uyanmak uyumamanın sonucu geçeklesen bir eylemdir bir de hic uyumadigin icin uyanmadıgını dusun.