bugün

entry'ler (8)

utangaç kızların daha ateşli sevişmesi

Utangaç diye tabir ettiğimiz kızların aslında utanmadıkları sadece dış dünyadan korktukları için öyle oldukları oysa normal birininde içinde bir hayvanın yattığı sadece dış dünyaya farklı gözükmek için öyle davrandıkları gerçeğidir. Yani sonuç olarak başlığın "utangaç kızların daha ateşli sevişmesi" degil "bazı kızların ateşli sevişmesi olmalıdır.

sözlük yazarlarının itirafları

Itiraf ediyorum
-insanların benden birşey özenerek yapmasından nefret ediyorum ancak ben başkasına özenmekten çok zevk alıyorum.

poyraz karayel sema

Kadının yüzünden kelimelerinden çok başka yerlerine bakma hissi uyandıran metres görünümlü kadın.

hangi çizgifilm karakteri olurdunuz

Tazmanya canavarı. Çünkü serbest bir kişiliği var. Kendisi aslında zeki ancak malca şeyleri yapmaktan hoşlanması benim de hoşuma gidiyor.

din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni

Her zaman disiplinli en küçük ayrıntıları bile büyük gören, öğrencileri dine iten ve herkesi kendisi gibi sanan tiplerden seçilmiş kişilerdir.

erkekleri çekici yapan detaylar

Pantolunu üzerinde hafif kabaran ancak buna rağmen fark edildiği halde bilerek öyle kalması seksi gösteren detaylardandır.

fenerbahçe

Taraftar konusunda her takımı sollayan , taraftarları için yaşam kaynağı olan takım.

sözlük yazarlarının hayalindeki meslek

Düşünen adam olmak , her yazarın hayalindeki meslektir.