1. 1.
    sığ düşünen insanların ota boka yorum yapmasıdır.

hele sen şuradan bir git bakalım bir kere pkk kelimesi 1.p 2.k harflerinden oluşur. bdp ise 1.b 1.d 1.p harflerinden oluşur bunu da illa açıklamak lazım mı ?

pkk maalesef üzücü can yakan bir terör örgütüdür.

bdp ise kürt halkının haklarını arayan siyasi bir partidir. bu kadar sığ düşünmeye ne gerek vardı ?
    4 -44 ... converse de vermem
  2. 2.
    doğru sanmaktır.
    3 ... fazlanormalolananormal
  3. 3.
    (bkz: ironi yapmak)
    1 ... copper sulfat
  4. 4.
    (bkz: bdp yi savunanı orospu çocuğu bilmek)
    4 ... the rolling stones
  5. 5.
    bir vantrologun elindeki kuklayı vantrologun kendisi sanmak ve yanılmaktır. bdp, pkk değildir.
    1 -1 ... ucbeskirkdort
  6. 6.
    pkk'nın silah tutmamış hali. evrim sıralamasında 1 basamak geride yani. o basamağı da atlayınca pkk'ya katılıyor arkadaşlar.
    3 ... alkolik oldum
  7. 7.
    beyninin üstüne sıfon çeken kişi söylemi.

sanılmıyor efendim bizzat öyledir. diyarbakır daki apo afişleri ve her konuşmasında apo fotografinin önünde konuşan eş başkanları her türlü soruya cevap vermektedir.
    4 ... elektronikci
  8. 8.
    doğru yapılandır. bdp`nin açılımı barış ve demokrasi partisidir. ama ne barışla ne demokrasiyle yakından uzaktan alakası yoktur.

bdp, pkk`nın meclis yapılanmasıdır. ikisinin de amaçları ortaktır: özerk bir kürdistan devleti kurmak.

ancak bu amaçlarını gerçekleştiremeyecekleri de aşikar. gözlerine inen perde kalkacak çünkü. kürt, elbet bir gün türk`ün anlayacak değerini.
    5 ... hang0ver
  9. 9.
    bir çok bdpli görmüş tanımış biri olarak pkklı olmadıklarına katılmadığım durumdur. örgütün şehirleşmiş halidir. bdpli olup da ülkesini sevenini görmedim. kürdistan da kürdistan diye ağlarlar.
    6 ... duygusuz koala
  10. 10.
    Bdp milletvekillerinin pkk ve feodal agalarin kontenjanindan meclise girdigini biliyoruz elbette. Zamaninda feodal agalar silah ile baski ve siddet yardimiyla asimile edildiler ve taraf olmak zorunda kaldilar(suclu devlettir ayni zamanda) Dolayisiyla agalarin koylerinden alinan oylarla meclise girebiliyorlar. Yani silahla. E vekillerin gorevide bunu mesrulastirmak. Bugun pkk nin yaptigi yuzlerce faaliyet 10 yil once olsaydi ulke karsirdi. Ancak artik alistik. Buda bdplilere siyasi olarak bicilen gorevdir. Tabiki pkk tarafindan verilen. Ayrica bdpyi tvde gazetede orda burda guclu olarak goren gencler dagada cekilebiliyor. Buda bir gorev. Bunlar cogaltilabilir tabiki. Bdp nin pkknin siyasi uzantisi olmadigini soylemek dupeduz ahmakliktir. Ha bu entryide bdp nin billboardlara apo posterleri astigi gunun ustune actigin iyi olmus.apoda pkk kurucusu yanlis bilmiyorsam. Bunu diyen arkadas pkk ve bdp nin tek farkli dustugu siyasi olayi yazabilirmi cok merak ediyorum.
    2 -1 ... totato11