bugün

entry'ler (16)

sözlük yazarlarının an itibarı ile düşündükleri

face arkadaşım az olduğu için ilk 10'a girmeyi başardığım yarışmada oya ihtiyacım var. Çabalarım tükendi çaresizim.

misafirin sigarasını evde unutması

Sevinilesi ücretsiz yeni bir paket sevinci bayram sevincini aratmaz.

türklerin öğrenemediği şeyler

körü körüne bağlı oldukları şeylere saplanmaları.

anadolu efes reklamı

Reklam her izlendiğinde tüyler ürperten coşkulu bir reklamdır.

destek bekliyorum hepinizden uludağ 2 yim

bırakın ben kendi kendime entry atarım. 40 karakterden fazla olması için burayı uzattım.

şurada ilk girdiğim başlıktı siz de ne destek verdiniz yani!

destek bekliyorum hepinizden

Bırakın ben kendi kendime entry atarım. 40 karakterden fazla olması için burayı uzattım

Şurada ilk girdiğim başlıktı siz de ne destek verdiniz yani!

bulut inşaat'ın yaptığı reklam senaryosunda şuanda ikinciyle kapışıyoruz. arkadaşlar aslında buraya yazmayacaktım ama ikinci olan kişi diğer sözlüklere yazmış bende sizden destek bekliyorum. birinci sırada ki müzisyen müzik öğretmeni sinema tv mezunu oy kitlesini düşünün. ikinci sırada ki twitter da 25 000 takipçisi var rapçı ve djmiş
üçüncüsü ben facede 500 arkadaşım twitter da 74 takipçim var öğrenciyim desteklerinizi bekliyorum.

Senaryom ise: http://www.iamistanbul.tv...imiz-hep-yukarida-olmamiz

Aslında buraya yazmayacaktım ama şuan çekiştiğim 2. olan arkadaş diğer sözlüklere yazdığını duydum. Reklam senaryosu yarışmasına katıldım. Yarıştığım insanlar 1.sıradaki müzisyen müzik öğretmeni sinema tv mezunu oy kitlesini düşünün.
2.si twitter da 25 000 takipçisi var. Rapci ve dj
3.sü ben facede 500 arkadaşım twitterda 74 takipçim var öğrenciyim.

Senaryom bu: http://www.iamistanbul.tv...imiz-hep-yukarida-olmamiz

japonella

benim adım japon hepinize kupon. Gülmeyin! işlskaşlkjfkhgbknmsbdf bitmişşş. hadi atın beni :D bknz:japonellaizm (ünlü düşmesi ticket oylama entrydir. saçmalayaumdımdır)

feminizm

çok az kadın feministtir. bırak haklarını savunmayı birbirlerini karalarlar kıskançlar çünkü

friedrich wilhelm nietzsche

ümit mi? ümit en son kötülüktür!
pandora'nın kutusu açılıp, Zeus'un içinde sakladığı bütün kötülükler dünyaya saçıldığı zaman, orada son bir kötülük kaldığından kimsenin haberi olmamıştı: Ümit! O zamandan beri, yanlışlıkla kutuyu ve içindeki ümidi iyi şans olarak yorumladık. Fakat Zeus'un arzusunun, insanların kendilerini işkenceye teslim etmeleri olduğunu unuttuk. Ümit kötülüklerin en kötüsüdür çünkü işkenceyi uzatır. aklıma gelen (bkz: ağladığında) kitabından hafızama kazınmıştı. umut etmeyi çok güzel betimlemiş.

internetsiz bir dünya düşünmek

küçükken, babannemgilde perihan abla dizisini izlemek gibi bir duygu. sessiz sıcak ve kedi mırıldanmalrının yanında trt1 ve perran kutman iğrenç bişey

hiçbir şey yapmak istememe duygusu

dönem dönem gelen insanı bunaltan depresif insanla normal ruh hali arasında oldugun garip bir hissiyattır.

bir filmi birden fazla izleme sebepleri

her izlediğinde sadece o filmden aldığın duyguyu bir daha bir daha hissetmek..