bugün

entry'ler (23)

geçici görevlendirme

geçici meçici gidin kardeşim yoksa reysen oraya atarlar aklınız gider, bu gözler bunu da gördü.

cep telefonu yokken insanların buluşması

Kızılay gima önünde 3 saat beklemişliğim var hey gidi eski güzel günler.

viktor grebennikov

1927-2001 yıllar arası yaşamış doğa bilimci,entomolojist.En iyi bilinen araştırması Anti -gravity deneyi ile yer çekimini yenen araç yapması ve bununla uçması.

melisa çayı

melissa officinalis

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Farid Farjad - Sooratgare Naghashchin

dokuzuncu nesille oral yapmak

seninde ilerde kızın olacak oda sözlükte yazar olacak ona da 56. nesille ... yapmak isteyen diye başlık açacaklar genç hiç canını sıkma.

bu havada üşümeyen kız vurduruyordur

inşallah evlendiğinde kızın olur genç.Kız babası olduğunda bayanlara ne gözle bakman gerektiğini anlarsın.

dans etmek hangi dinin ritüeli sorunsalı

One Billion rising.

yatağa başını koyduğunda düşünülenler

Yarın oğlumla balık tutmaya mı?gitsem yoksa bahçede birlikte ağaç mı?diksek ,yok yok kızımla fazla ilgilenemedim en iyisi bahçede üçümüz kumdan kale oynayalım hanımda çay demler çardağın altında nargilemi de yakarım onlar oynarken ben keyif yaparım.

sözlük yazarlarının fotoğraf makineleri

finepix s9500 çok sevimlidir abisine çok paralar kazandırmıştır.

bana 365 gün yetki verin terörü bitireyim

23 nisanda 1 gün verseler yetmez mi?

memur olunca üniversiteyi bırakan insan

işi garantilemiştir,sonra af maf çıkar eğitim durumu tayiniyle okuluna döner ,okulun yakınında bir yere atar devlet ,derslerine göre nöbetli çalışma ayarlar,okul bitirince ünvan değişikliği sınavına girip olması gerekeni olur.Liseden sonra memur olmadım aklımı s...ozaman sözlük yoktu işte hep dutluktu.

kumluca

sahilinde carettaların yavruladığı, kum zambağı gibi nesli tükenmek üzere olan bitkilerin yer aldığı yaşanası ilçe. Türkiyenin en zengin ilçesi işsizlik ve hırsızlık yok aylık 400-500 liraya denize sıfır villada oturulabilir,çeşmeden 1.derece memba suyu akar,kışları sıcak yazları dahada sıcak geçer fakat Antalya merkez gibi bezdirmez insanı.Sebze üretiminin bu kadar çok olduğu ilçede pazarda sebze fiyatları neden bu kadar pahalı anlayamadım.Ha birde hızlı tren gelecek diyolla.http://www.antalyaajans.n...buyuk-piyango-h15027.html

nur yerlitaş a aşık olmak

jumbo boy kesekağıdı ile bile asla.

pk

aamir khan ın mükemmel filmi,kesinlikle dinleri eleştirmiyor biz dinimizde ki uydurma hadisleri çıkarabilirsek bizi yaratan tanrıya ulaşırız diyor.

sevgilimi köylü annemle tanıştırmaya utanıyorum

Güzin Abla Köşesi mi? ben mi yanlış geldim.

sevgiliye sahibi var uzak dur tshirtü giydirmek

Ben giydiriyorum başkası giydiremez yaz daha açıklayıcı olur.

kocasına kahvaltı hazırlamadan işe yollayan kadın

Erkeğin hanımı boşayıp kedi beslemesi daha hayırlı olur.

işten gelen babanın ayaklarının leş gibi kokması

babanın 5 vakit namaz kılmadığını gösterir.

fethullah gülen okulları

Bütün yaşananlara rağmen fiyatları hala aynı olan, müşteri kaçmasın fiyatı indirelim gibi bir politika gütmeyen okullar. Atara atar sanırım.