bugün

entry'ler (158)

samsung e250

yıl olmuş 2013 ama hala annemin telefon modelidir kendileri.

sözlükte kürtlere saldırarak prim yapan tip

pkk ile kürt ayrımını yapabilmesi çok önemlidir.pkk dan utanan kürtler bilinir.
eğer sözlükten atarlandığı kişi ppk bir kürt ise o atarlı genci gösterin bana elini öpeyim.

angelina jolie nin göğüslerini aldırması

%87 oranında meme kanserine yakalanma riski oldugu icin her iki memesini aldirip bu riski %5 e indirgemistir.

bir kedi kadar çapkın olamayan mal erkek

Lakin bir kedi baz aliniyor ise dogumundan alti ay sonra kendi annesiyle ve kardesleriyle dahi ciftlesebilir.bu durumda bir kedi kadar olamayan erkek mal degil tam tersi normal bir bireydir.

bir anne atasözü der ki

Anneye 'offf' denmez!

kadınları anlamayı başarabilmiş erkekler

(bkz: ibne)

sözlük yazarlarının en son okuduğu kitaplar

James Bowen - Sokak Kedisi Bob

gözbebeğinin büyümesi

Kokain kullananlarda gözlenen belirtidir.Uyuşturucu madde etkisi altındayken gozbebeginde buyume gozlemlenebilir.

çocukken yapılan salaklıklar

Kucuktum,kucucuktum.dedemgillerde herkes salonda otururken, ben tuvalette sampuanin icine dis macunu ve temizlik deterjani katmanin yani sira bazi ilaclarini(surup vs) dokup icine musluk suyu katmistim .sanirim uzun sure bu yuzden oksurugu gecmemisti.kotu biri degilim gercekten.

seni seviyorum diyene verilen saçma cevaplar

+seni seviyorum.
-bunu daha oncede soylemistin.

hep yaşanan durum

Otobuse binilir ve akbilin bos oldugu bilindigi halde akbil basilir ve her seferinde 'aaa akbilim bitmis, farkinda degildim' denir ve saolsunlarki otobusten inmeme vicdani el vermeyen bir vatandas benim icinde akbil basar.

tartılırken lenslerini çıkartan insan

Misal ben.Tartida cikan rakami tam olarak gormemek icin lenssiz tartilip altiyi bes olarak gorebilir buda sevinc verici bir olaydir.

istanbuldaki meşhur sabit dilenciler

Kadikoy mc donalds a yakin yerlerde takilan sakalli amca.bir karis boyum vardi acim para diyordu seneler gecti hala ayni yerde acim para diyor.mekam degisikligi sart demek.

beş tl ile yapılabilecek çılgınlıklar

5 tl ye kac yumurta alinabiliyorsa alinir.sonrada mahalledeki evlerin camina atilir .ben yakalaniyordum aman dikkat.

james bowen

(bkz: sokak kedisi bob)

dekolte giyip tecavüze uğrayınca şikayetçi olmak

Geri kafali insan mantigi.

hoşlanılan kızın tek memesi olmaması

Gogus kanseri oldugu icin tek memesi olma ihtimali olan kizdir.

zor anlarda en çok özlenenler

Anneye sarılmak.

sözlük yazarlarının en sinir olduğu cümleler

Bir cumlenin sonuna 'derken' kelimesini eklemek.
Ornek; geldi derken?

mars ta yaşamak

Mars one adli sirket bu konu icin simdiden 1000basvuru almis.secilecek kisiler bir daha geri donmemek icin mars taki yeni evlerine yolculuga cikicaklarmis.en pis olayda oncesin 8 sene egitim yapilcakmis.omur biter bu egitim bitmez.gidis 2023 olarak planlanmakta.tek gidislik bileti bakalim kim kapicak?