bugün

entry'ler (18)

ajdar anık

Ara ara dinlenip eğlenmek için videosunu açtığım, Türkiye'deki bir çok starlarımızdan yalnızca bir tanesidir. Ne şarkıları vardı ah ah bir popülerdi popülerdi....

dayak kime atılır

Dayak hayata karşıı hiçbir bakış açısı olmayan, kadınları sadece cinsel obje olarak gören, her tarafı bir başka oynayan erkeklere atılır.

alper çemen

Çeşitli sokak röportajları yapıp halkın nabzını yoklayan sıra dışı olduğunu düşündüğüm, internette araştırdığım zaman çeşitli sahne performansları olduğunu gördüğüm ukala ama aynı zamanda sempatik bir şahıs. Ben bu adamın ileride güzel işler yapacağını düşünüyorum.

odtü nün açılımı

Sıkıldığım zamanlarda gülmek için açıp seyrettiğim, röportajı yapan kişiyi ukala ama aynı zamanda çok sempatik bulduğum ve sonradan isminin Alper Çemen olduğunu öğrendiğim sıra dışı röportaj.

futbolu sevmeyen erkekler

Dedikoduyu sevmeyen kadınlar gibidir. Bir nevi cinsine ihanet ediyor da diyebiliriz.

sevgilinin senden daha iyi bölümde okuması

Gurur duyarım. insanın hayatta en çok gurur duyabileceği şey ailesi ve sevgilisidir çünkü.

öğretmenleri sevmemek

özellikle son yıllarda öğrencilere tanınan özgürlüklerden son derece rahatsızlık duymalarından dolayı insanların, öğrencilerin onları sevmemesini normal buluyorum.

atatürk camiye gittimi sorunsalı

Camiye gitse de gitmese de kimseyi ilgilendirmediğini düşündüğüm bir konudur.

güzel kızın yanındaki çirkin kızlar

Çanta olarak kullanılabilen nefes alan eşyalardır.

diş ağrısı

Ölümü ilk hissettiğin anlardan biridir...

karısına bugün belim ağrıyor diyen koca

Eforunu akşam metresine saklayacak olan adam profilidir.

türk televizyon tarihine damga vurmuş olaylar

Mehmet Ali Erbil'in seyircinin donunu indirerek kısa boylu abimizin bamyasını görmemizi sağladığı skandal gün

seda sayan ın futbol yorumcusu olması

Dilber Ay'ın moda yorumcusu olması gibi bir durumdur.

passolig

Havuz bankasını kalkındıran kart türü...

araba veriyorum diye ötv yi iteleyen yarışmalar

Arabayı kazanınca havalara uçarsın sonra ÖTV'yi ödeyebilmek için bankadan binbir türlü kredi çekersin.

lahmacun ayran 1 lira

Kediye attığın zaman yavrum diye sarılıp, ağladığı lahmacun türü.

salak yemin ederim geri zekalı bu çocuk ya

Toplumun %40'ının sahip olduğu anne türünün kullanmış olduğu cümlelerden yalnızca biri.

seksi kız vs sevimli kız

Gençliğimde seksi kız yaşlılığımda sevimli kadın.