bugün

entry'ler (16)

hayallerde yaşamak

Gerçeklerden kaçarak yaşamak, yaşanan en büyük yıkım.

gecenin şiiri

Ne hasta bekler sabahı,
Ne taze ölüyü mezar,
Ne de şeytan bir günahı,
Seni beklediğim kadar.
Necip Fazıl KISAKÜREK
Bende anısı büyüktür ömür boyu yaşayacağım tek pişmanlığı hatırlatır.

hiç gelmeyecek birini beklemek

Bi süre sonra alışkanlık yapan bir duygu gelsede çok bişey değişmeyeceği gibi eskiyi arayacaktır(kimi zaman).

ense tıraşını kendi kendine yapmak

Geçenlerde yaptım berber soruyo kim bu enseyi alan kör yamuk almış. Çok zor bişey ama iki ayna olursa biraz daha rahat oluyo.

ermenistan isterse 1 saatte bakü ye girebilir

Türkün şanlı bayrağını turanele asacagız, Azerbaycan bayrağını karabağda asacagız.
görsel

türbanlıların 4 karı olayına razı ezikler olmaları

Kadının kendi hak ve iradesini kullanmasını ve erkeğin arzularını sınırlamasını gerektiren bir konu. Her gün başkasının yatağına giren birkaç tane bağnazın lafıyla olmayacak. Bu gidişat medeni kadınlar ve erkekler tarafından son bulacaktır.

vestel venüs

yerli üretim deyip bir hevesle aldığım rehberi bile hata veren çok sorunlu bir cihaz. performans bakımından çok zayıf. 1 ay kullandım şuan çekmecede rahatına bakmakta.firmanın kendini geliştirdiğini kanıtlayana kadar kimseye tavsiye etmem.

ahmet kaya

yaptığı sanatla türkiyede özgün müziğin ustası ve öncüsü olan adam doğum günün kutlu olsun.

günün rap parçası

yener çevik- donar

mini etek ve tesettür

insanın ne giyineceğini belirlemesi hakkıdır fakat ne şekilde olursa olsun hakkını vererek giyinmeli.

gecenin şarkı sözü

neyi ne kadar sevdiysem o kadarı gitti. yener çevik.

gecenin şiiri

Ne hasta bekler sabahı,
Ne taze ölüyü mezar.
Ne de şeytan, bir günahı,
Seni beklediğim kadar.

Geçti istemem gelmeni.

Necip Fazıl KISAKÜREK

gecenin müziği

osman öztunç - üsküdar

http://www.youtube.com/watch?v=Cj31W6HK0Hc

en gıcık olunan kız tipi

değer gördükçe kim olduğunu unutup haddinden fazla şımaranlar.

geceye bir tavsiye bırak

Gecelerin değerini iyi bilin sabah erken kalkın hayata geç kalmayın.

yükseköğretim kurumları sınavı

yeni sınav sistemi sadece isim değişikliğinden ve bütün sınavların sene sonuna itelenmesinden oluşmuş. Hala birçok cevapsız soru barındırmaktadır. Yeni ve zamansız olduğu için birçok kişi magdur olacaktır.