bugün

ya cennet varsa diyerek cumaya gitmektedir.
ya tutarsa hesabına da iddaa oynamaktadır.
ihtimaller insanıdır. buna rağmen olasılık hesaplarından hiç anlamamaktadır.
oruç tutup arada namazlarını kılan ama tarot bakmaktan da geri durmayan kız ile aynı kafadandır.
Yilbasinin ramazana denk geldigi vakit sabaha kadar icip oruca uyanan, onun yeri ayri diyen tipin bacanağıdır.
cumaya gittiği halde içki içen tipin kardeşidir.
kumarın haram olduğunu inkâr etmedikçe günahkâr bir müslüman olarak varlığını sürdürür.

bir de Allah'ın "mekruh" dediğine "haram" diyerek şirk koşanlar vardır ki, Rab'bim onları ayıktırsın.
Tutsun diye cuma namazında dua edenler ve tutarsa hayır işleyecem diyenler.
farklı kulvarlarda aynı anda yüzen insandır. kendi bileceği iştir sevabı da günahı da kendinedir. * en azından cumayı kılmaktadır kendi mezhebince. * *
hacca gittiği halde kumarhaneden çıkmayanların yanında hiçtir.
hoca vaaz verirken oranlara bakmadığı sürece sıkıntı yaşamayacak olan tiptir. en azından bu dünyada * .
ooooo gündüz oruç akşam zina yapan tip biliyom.

benimle değil ama.
kuponu tutsun diye namaz kılıp dua eder.
Liselidir.
olum o da bir şey mi lan ? ben içki masasından kalkıp namaz kılan gördüm. artık kafası mı iyiydi bilemiyorum.
dükkana girerken dua ile besmele ile girip -öğlen oldu daha siftah yok amk! diyen adamla aynıdır.
büyük ihtimalle liseli tiptir. kendimden biliyorum.

öğlen arası cumaya giderdik cumadan dönüşte gazeteleri alır kupon yapar akaşama da yatırırdık.
Özgür insandır.

Elin hacısı hocası çocuk istismarından yargılanırken iddaa oynayan gencin karalanmaması gerek.

huzurlu hissedip iki rekat namaz kılan kişi yeri gelince sevişmeye de gidebiliyor. Olağan şeyler bunlar amk.
idda oynayıp da cuma'ya da gitmeyen tip'den daha iyi olduğu kesindir.
imamdan maç ister eğer tutmazsa birdaha ki namazdan farzı kılıp çıkar.