bugün

entry'ler (12)

izmirliler ülkeden atılsın

Ananın.... Dedirtecek konu.

izmirli nin yaşam tarzını kıskanan anadolu çomarı

Anadolunun tertemiz şehirlerinde yaşayıp izmirin bok taşan logarlarıyla dalga geçmek bence mantıklı (bende izmirde oturuyorum ama öyle pampalar kusura bakmayın).

sivas ta 30 erkeğin grup seks yaparken yakalanması

Ulan ahaha sivasta okuyorum geldiğim günden beri 2 yıldır milletle dalga geçiyorum.

ak gençlik üyelerine burs çıkması

Yalan baba bende üniaktayım bana çıkmadı.

yazarların kullandığı telefon

Sony m4 aqua.

mimarlık bölümünü kazananlara tavsiyeler

Öncelikle şunu bilin çok para harcayacaksınız çoğu zaman uykusuz kalacaksınız ve hayattan bıkacaksınız ama projeleri yapıp şöyle uzaktan bi bakınca ben yaptım ulan bunu diyeceksiniz.Arkadaşlıklarınız değişecek sevgili olayı baya zora girecek çünkü onunla peligomla olduğunuzdan daha az zaman geçireceksiniz e tabi buda karşı tarafı acaba aldatılıyorummu? sorularına boğacak ve kavga gürültü eksik olmayacak.Okula gelince mimari proje derslerinde daha çok tasarımınız üzerine eleştiri alacaksınız şurası niye küçük olmuş yok koridor çok uzun tünel etkisi yaratmış vs. ama kimseye ulan bu tasarım göt sanane diyemeyeceksiniz çünkü proje dersinden kalınca döneminiz direk uzar.ve diğer dersler özellikle statik bu dönem bizim sınıftan 2 kişi geçebildi geriye kalan 30 kişi kaldı hoccanın umrundamı tabiiki hayır.daha bir sürü ayrıntı.... SEÇiMiNiZi iYi YAPIN UNUTMAYIN MiMARLIK OKUMAK PiŞMANLIKTIR!!!!(Hee şu arada tabi bu bölümün bi albeniside var arkadaş ortamında özellikle kızların çok olduğu bi ortamda mimarlık okuyorum demek ayrı bi hava ayrı bi çekicilik katıyo insana)

mimarlık

ne kadar okurken ağzımıza sıçıldığını düşünsekte seviyorum ben bu işi.

bir sevgilim olsun sarılayım yeter diyen erkek

benim gibi elindekinin değerini bilmeyip şimdilerde sürünen erkektir.

gecenin şarkısı

eminem mockingbird .

film izlerken küfür eden insanlar

yaşlı teyzeler gibi diziye bağımlı olup onu yaşayan insanlardır.

gecenin tek şarkılık özeti

Bitsede gitsek-sıla .

yazarların şu an dinlediği şarkılar

arap şükrü-sigarayı bıraktım .