bugün

entry'ler (95)

aşk acısı

En çok korkulan acılardan biridir. Yaşanmasın diye herşeyin yapıldığı ancak başarısızlık yaşandığında kaçınılmaz olan duygusal insan hastalığıdır.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

Selanik türküsü - bir fırtına tuttu bizi .

özel mesaj almak isteyen yazarlar

Biri beni bulsun acil.

yazarların gerçekleştirmek istedikleri hayalleri

Bulunduğum alanla sınırlı kalmayıp farklı ilginç şeyleri keşfetmek. Sürekli birşeyler öğrenmek. Ama bunları yaparken bir dost ile yapmak.

insana güvenmek

Diğerlerinin oyle sanmasıni sağlayınca ise yarayabilcek bir eylemdir.

ben bu yazıyı ona yazdım

Bir seneden biraz fazla oldu. Sen yoksun. O zaman olmazsa olmazdın. Hayatimdin.sevmiştim belki de sadece alismistim. Şuanda varlığın değersiz. Bilmiyorum beni düşündün mü hiç yada pişman oldun mu. Bunlarin önemi yok. sensiz daha da güçlendim. Sayende daha iyisini yaşıyorum. kimler hain kimler dost anlıyorum. Eyvallah.

2 kelime ile hikaye oluşturmak

Senden sonra...

uykunun tutmaması

Ne zaman uykuyla aram iyi oldu ki düşüncesiyle doldugum sorunudur. Vardır elbet çaresi ama şuanda sözlük ve ben varız. Uyku bize uzak.

gelecekteki sevgiliye not

Sen benim ömrümde ki son şansımsın. Seviyorum diyorsam bilki ben her zaman seninim.

8 mayıs 2016 galatasaray ın beşiktaş a yatması

Fener in kaçırdığı tarihi fark sansinin Beşiktaş'a gecmesidir.

şiir

Sevip de içinde yaşiyanlarin kaleme yansıyan duygularıdır.

gelecek planı yapmak istemeyen sevgili

O zaman ikisi de anı yaşamalı ki birbirine sorun olmasın .

erkegin aşkı cinsel iliskiye girene kadardır

Erkeklerin geneli için geçerli olabilse de bunu mantığa oturtup soğumamak gerekir. Çünkü çare yok mal bu idare etmek lazım.

yazarların uyuyamama nedenleri

Bugün sanki bişeyleri eksik yapmış yada hala görmen gereken bişeyler olduğu hissi :/

yazarların en çok ihtiyaç duydukları şeyler

Aklımda hiçbir soru işareti olmadan öylece yatıp gökyüzünü izleyip doğanin sesini dinlemek.

sevmek mi aşık olmak mı

Sevmek yeterlidir. Aşık olmak surundurur.

söylenecek çok sözün olduğu anlar

Hayatından bir parçanın koptugu andır.

özel mesaj almak isteyen yazarlar

Benimdir. Tatilde bile sıkılmayı başaran biri olanimdir.muhabbet etmek isteyen gelebilir.

bütün gün aynı dizinin sezonlarını izlemek

Eğer hoşa giden bir diziyse zevkle yapılabilecek bir eylemdir.

erkekler nasıl aşık olur

Erkeğin aşık olması değilde kızın gerçekten sevmesi daha önemli.çünkü eğer erkek kızın sevgisini hissederse zamanla kızdan daha fazla sever.