entry'ler (15)

kılıçdaroğlu nun türbanı serbest bırakma sözü

türbanı demorasi önünde büyük bir engel görüp daha sonra oy toplamak amacıyla 180 derece kıvırarak millete yapılan dansözlük gösterisidir.

erkek arkadaşında kalan kız

atın içinizdeki abazanlığı ve fesatlığı. Arada bir karşı cinsten biriyle arkadaş olunabileceği ihtimalini de göz önünde bulundurmak gerek. Bu entryleri okuduktan sonra yok artık diyorum !

murat kosova nın trt den kovulması

yok artık leBron. Bir daha da trt izlemem.

sevgilisinden yeni ayrılmış kız

an itibaryle ilgi ihtiyacından dolayı kaşarlık potansiyeline sahiptir.

eylülde tatil yapmak

denizin en sıcak olduğu aylardan biridir. güney gel gel diye çağırır.

5 kızı idare eden balık burcu erkeği

açık seçik boş insandır. Boyle malları gördükçe insanlara olan inancımı sorgulatan varlıklardır.

pazar günlerinin sıkıcı havası

şu an bu havayı soluyabiliyorsam dert etmeyeceğim durumdur. Eldekilerin de değerini bilmek lazım.

bacak kıllarını yazdan yaza alan kız modeli

bunu bahane edip vermemeye yanaşmaları sık görülen bir durumdur.

mamadou niang

az önce ntvsporda satılık olmadığı haberini okuyunca beni mutlu eden şahsiyet. Gelse kıskanabilirdim...

m kaşlı kızlar

üniversiteye gelince kaşlarını insani çerçeve içerisinde yeniden düzenleyen kızlardır.

amele sofrası

pratik öğrenci yemeğidir. tabi bol yumurtayı da unutmamak gerek.

ölümü hissetmek

henüz yirmili yaşlarda hiç hesaba katılmayan gerçek, koy götüne rahvan gitsin psikolojisi.

ernst e verilen kırmızı kart

zaten kırmızı almasa bile ikinci sarıdan atılması kesin olan pozisyon,ama içimden madem oyundan atılıcan niye adam gibi geçirmiyorsun çirkef Emre'ye diye geçirdiğim andır.

tanga giydiği halde çevresine akıl veren kız

yanından gecen kızların kıçına bakmak suretiyle ağzının suyu akan abazalara yakışan başlık. Aşmak gerek.

günün tek cümlelik özeti

ah beşiktaş ah!, ah bobo ah! of ulan off!