bugün

entry'ler (33)

hastası olunan alıntılar

Hayatta yapılacak o kadar çok hata var ki, aynı hatada ısrar etmenin anlamı yok.

dayaklık erkekler

uğruna yapılan fedakarlıklara şu cevabı veren erkektir:
-zorlayan mı oldu? yapmasaydın..
-??!!!??!!?!?

aldatılan kadının son sözleri

aldatılan erkeğin son sözlerinden farklı olmayacak sözlerdir.

zeker

otomatik portakal.

hastası olunan alıntılar

Gerçek keşif, yeni topraklar bulmak değil, yeni bir gözle bakmaktır.

aşk

Kısaca söylenecek olursa aşkın ne olduğu;
"...Benim sana erken, senin bana geç kaldığını..."

cep telefonu menusunu ingilizce kullanmak

kullanılan telefon yurt dışından gelmişse mecbur olunan kullanma şeklidir.

keşke hiç sevmeseydim

içerisinde bol miktarda pişmanlık barındıran sitem cümlesi. Yoğun miktarda kırgınlık ve birazda hayal kırıklığı ile yoğrulmuş, gözlerden yaşlar akarak nice geceler kalp acısını dindirmeye çalışırken arka arkaya söylenen isyan.

turkiye komunizm din

"Mhp sol parti midir?" diye bir soru duyabildiğim günümüz gençlerinin asla çözemeyeceği bilmece.

gercek hayatta da kopyala yapistir yapilasi seyler

Zaman...

özlem

insanı deli eden duygudur özlem. zamanı anlamsız kılan, mekanı daracık yapan. heryerde ararsın, herşeyde eksik kalırsın,yarım kalırsın...gitmeden gözlerine uzun uzun bakmalı, doya doya koklamalı öpmeli...yokluğunda gözyaşları akarken, derin bir nefes çekip sabretmeli, elden başka ne gelir ki... duvarları tırmalarken özlemden deli olunduğu zamanlarda, bir fotoğrafı olmalı gözlerine bakabileceğin, ruhuna dokunabileceğin. yoksa dayanılmaz olan bir haldir özlem...

kızları güzel gösteren detaylar

"güzeli görmek için güzele bakmayı bilen göz gerekir" derler...

kardelen ayşe ye takmak

Kafayı yaralı şeylerle dalga geçmeye takmış kişilerin genel ruh halidir.Toplumsal bilinç adına bugüne kadar gerçekleştirilmiş en yararlı ve en etkili kampanyalarından biridir kardelenler kampanyası. Ülkemizde okula gidemeyen binlerce kızımızın aydınlığa doğru yola çıkmasına yardımcı olmuştur. Kampanyanın içinde bulunduğum için biliyorum ki; oradaki çocuklarımızın buna çok ihtiyacı var. Burada böyle bir kampanyanın simgesi haline gelmiş bir imge için abuk sabuk başlıklar ve yazılar yazmak yerine o çocuklar için ufacıkta olsa bir şeyler yapın. Çünkü herkes şanslı doğmuyor...Yardımcı olalım ve en önemlisi olmuyorsakta saygılı olalım.

seni unutmaya hazir degilim

o zaman kal öylece kaldığın yerde.

kişinin kendi çocukluğuna verdiği öğüt

Seni mutlu edecek mesleği yapmak için çabala, unutmaki para her zaman mutluluk değil...

shiny toy guns

Le disko'nun sözlerini de yazalım tam olsun;

Hello little boys, little toys
We re the dreams you re believing
Crawling up the walls
Running down your face

Its a chance gonna move
Gonna fuck off your ego
Silly boy gonna make you cry

Now hold on to me pretty baby
If you want to fly

aşk sevişene kadardır

tam tersidir.

sevmek yetmez mi

sen yeter derken sevdiceğin yetmez derse sorun olan,dert olan soru.

deniz gezmiş i tanımayan gençlik

okul kitaplarında artık yakın tarih okutulması gerekiyor dedirten durum. Neden üniversiteye gelene kadar bu konular hakkında okuldan hiçbir bilgi alınamıyor ? üniversite de bile siyasetle ilgili bir bölümde okumuyorsanız ve kendi isteğinizle kendinizi geliştirmemişseniz, yakın tarih hakkında bir fikriniz olmayabilir. ilgilenin, okuyun ve bilin...
geçmişini bilmeyen geleceğini bilemez...

cepte msn

artık turkcell tarafından da sunulan,ocak 2008'e kadar yüklemesi ve kullanması ücretsiz olan program.
son derece kullanışlı, canınızın sıkıldığı her an msn'e bağlanabiliyorsunuz. Yalnız reklam filmlerini aratmayacak diyaloglara alışmanız gerekir.
+ nbr?
-iyiydir senden?
+iyidir,servisteyim eve gidiyorum.
-servisten msn'e nasıl bağlanıyorsun?
+turkcell le bağlan hayataaaaaaa : )