bugün

entry'ler (16)

afrodizyaketki

iyi bir yazar , klavyesi sanırım bozuk olan bir yazar.

mınskym

* işaretinin üstüne gelince gördüğüm yazı.

amr mostafa

mostafa mohamed bölümünün nasıl okunacağı anladığım ancak amr abrhman bölümünü okuyamadığım şarkıcı.

sözlük yazarlarından şiirler

Şey öncelikle ben 14 yaşındayım , şiirlerimde bazı mantık hataları olabilir , kusra bakmayınız

göçüp gittiğimde

ve ben göçüp gittiğimde
verin artık bana müsaade
olmak istemiyorum bu hayatta bir piyade
bozulacak bu sefer kaide
al tanrım canımı iade

ve ben göçüp gittiğimde
yüzünden eksik olmasın hande*
benim için hayatım perakende
çok mutluydum ben nezdinde.

sinema bilet fiyatları

Bunlar şirketlere göre değişir. en pahalısı cinebonus sinemalardır

güzelim benim

Sevgiliye söylenebilecek en güzel söz şudur;

Sana herkezden çok güveniyor ve herşeyden çok seviyorum.

En güzel söz kavramı tartışılır ancak bana göre böyle.

balık etli kız

çaylağım ve sadece bkz'den oluşan entryler girmemem gerek ama sorumluluğu alıyorum
(bkz: Meryem Üzerli)

yakışıklı erkeklerin gay olması

Gay olan erkeğin , kadın aklıyla düşündüğü için , kendine daha fazla bakım yapması , dış görünüşüne daha fazla önem vermesi , yakışıklı 'Görünmesi'ni sağlar .

süper can

''türkiye'nin ilk süper kahramanı'' değil , Yami markalı gofretin bir oyunu vardı , tam olarak hatırlayamıyorum ancak o oyunda karakterle kahramanlık yapıyordun.

tilki kovucu

istanbul'un göbeğinde , beton bir ormanın içinde kesinlikle çok işe yarayacak birşey.

lose yourself

Ayrıca benim nickim , ilk başta Sing For Moment nickini düşünmüştüm ancak alınmıştı...

liselilerin aşağılanmasındaki mantıksızlık

Bir bakıma mantıklı , doğruyu söylemeliyim ki eskiden inci sözlük yazarıydım ve daha lise 1'e bile gitmiyorum , ancak hiç bir zaman bana liseli denmedi , liseli ; Boş boş küfür eden , sürekli insanlara laf sokma çabasında olan , mantıksızca konuşan kullanıcılara deniyor

arkadaş kelimesi yerine ark kullanan insanlar

1. entryi kim sildi ? :D ben daha çaylağım yahu

justin bieber ın çok yakışıklı olduğu gerçeği

17 yaşında , ergenliğe girdiğinden şüphe ettiğim bir çocuk. Eğer birisi yakışıklıysa sadece bir kitle bunu söylememeli , birçok kitle söylemeli ki kabul edilsin . Bu duruma baktığımızda ''Justin Bieber çok yakışıklııııı'' diyen kitle sadece kızlardan oluşmakta

eski sevgilinin facebook ta ilişkisi var yazması

yanlız değilsin penguen16 , insanı gömülmemiş bir ölü yapan durumdur.

arkadaş kelimesi yerine ark kullanan insanlar

Çok kötü duruyor bence , ''Arklar naber ?'' gibi , yada kanka lafına ''kank , kenk'' falan demeleride.