bugün

entry'ler (157)

inanç gereği 9 yaşındaki kızla evlenmek

lafı eğmeye bükmeye gerek yok, çok net orospu çocukluğudur.

sözlük yazarlarının siyasi görüşleri

siyasetin amına koyayım özgürlüğe bir şey olmasın.

leblancavocat

bazı orospu evlatlarınca tanındığı iddia edilen yazardır. yine o bazı orospu evlatlarına ve 'tanıyanlarına' sikiyle tazyikini sunmuşluğu da vardır. ayrıca yine o bazı orospu evlatlarına nick değişikliğinin kız arkadaş kaynaklı olduğunu da belirtip kenara çekilen yazardır.

johnny depp e oyuncu diyen zihniyet

doğru yolda olan zihniyettir. kendisi tam bir karakter oyuncusudur. hemen her yönetmen filminde onu görmek ister çünkü bilir ki o rolün hakkını en iyi verecek aktör kendisidir. brad pitt de di caprio da belki o rolü yapacaktır ancak depp kadar yapamayacaktır.

yazarların tişörtünün üzerinde yazanlar

hiç baskılı veya yazılı tişört giymedim. hepsi düz. sonuç olarak bi halt yazmıyor.

gezi parkı olaylarının iki yıl önceden planlanması

turgay şeren o kadar ileri görüşlüymüş ki zamanında buna cevap vermiş.
(bkz: aa yok ebesinin amı)

summertime sadness

uğruna ölünebilecek bir şarkı. bu kadın bir harika dostum.
(bkz: lana del rey)

hoşlanılan kızın başkasına aşık olması

hiç yaşamadım ama kesinlikle hayata küstürendir. okurken içimden bir parça koptu o kadar diyeyim.

gezi parkından dolayı akp ye oy verecek tip

akp'nin çaresizlikten uydurduğu tiplerdir. size yine sizin taraftarınız oy verir başkası değil. seçmen de kaybediceksiniz onu da bilin de bi sonra ağlama felan olmasın.

büyük oyunu bozmaya haydi tarih yazmaya

yalancılık kokan bir başka söz öbeği. hangi oyun oğlum ? ben hukukçu kimliğimle oradayım ama bana hiç bir dış mihrak haydi panpa taksime demedi. nasıl manyaksınız lan siz ? gözünüzün önünde değil mi her şey ?

kepçe kulaklılara tavsiyeler

eğer kızsa malum kişi ve kulak uçları sivri ise saçlarının arasından çıkarsın. çok çekici oluyorsunuz öyle elf kırmaları sizi.

michal kadlec

kötü bir futbolcu değildir. aman aman iyi bir futbolcu da değildir. kendisini çok izledim. ziegler tarzı bir oyuncu olduğunu net ifade edebilirim. izlemeden konuşan orospu evlatları bunu eksileyecektir kuşkusuz.

mübarek orospu çocuğu

amerikada bulunan bazı mübareklere söylenebilecek yakıştırma.

fethullah gülen in direnişçilere piç demesi

siyonist orospu evlatlarınca desteklenen söylemdir. söyleyenin de nesebinin hangi amerikalıya bağlı olduğu ayrı merak konusu.

başbakanın olayları üç ay öncesinden bilmesi

ağaçları korumak için ayaklanan insanların fütursuzca dövülüp halkın faşizme tepki göstereceğinin mi istihbaratı gelmiş diye sordurur. bazı orospu çocuğu yazarlar da hala istihbarat demektedir. neresinden tutarsan tut bi siktir git ya diye cevaplanması gereken iddiadır.

kartal altay

iktidar yalakası, faşist ve ne idüğü belirsiz gereksiz yazar.

gezi parkı direnişi

artık sadece gezi parkı direnişi değildir, bir halkın uyanışıdır.

anıtkabir de sap gibi dikilmeye gerek yok

kıskançlıktan gebermek üzere olan kişi söylemidir. hatta az daha kıskansa da geberse la.

ümit kocasakal

bazı faşistler tarafından nazi olarak nitelendirilen kimse. asıl nazi bunu iddia eden orospu evlatlarıdır. führer'lerinin de kim olduğu zaten belli.

polisin avukat dövmesi

adliyede bulunan tüm avukatlar görev yapıyordur. onlara yapılan müdehale asla meşrulaştırılamaz.