bugün

"Milli iradeye Saygı Mitingleri" olarak düzenlenecek mitingler 15-16 Haziran tarihlerinde Ankara ve istanbul'da gerçekleştirilecektir. çapulcular şimdiden photoshop başlıkları açabilirsiniz.
(bkz: ben bu oyunu bozarım)
utanmadan on senedir tarih yazıyorsun, çekemeyenleri çatlatıyorsun patlatıyorsun. bide dosta düşmana karşı miting yapıyorsun. oldu mu şimdi? fazla doz fazla yoz eder insanı. bizde insanız.
(bkz: cumhuriyet mitinglerinin bir tonu)
bop denilen büyük oyunun gönüllü oyuncağı olan bir partinin tıynetine uygun sahtekarca miting sloganıdır.
milli kelimesinin başladığı yerde ak partinin bitmesi. ak parti deyince aklima gelen üç şey kömür, ampul, yalan.
yalancılık kokan bir başka söz öbeği. hangi oyun oğlum ? ben hukukçu kimliğimle oradayım ama bana hiç bir dış mihrak haydi panpa taksime demedi. nasıl manyaksınız lan siz ? gözünüzün önünde değil mi her şey ?
bir rte saçmalamasıdır. mitinglerde toplu meeleme ve otlama etkinlikleri düzenlenecektir.
Akp mitinginde herkes "bu oyunu bozmaya geldik" diyordu. Hangi oyun cocuklar? hangi oyun amca? lan armut hangi oyun?
"basbakanimizi yedirtmeyiz" diyorlardi. Biri sunlara basbakanlarini yemeye calismadigimizi soylesin artik.
Akp'nin mantiginin "oyunu gecemeyince hile yazan cocuk"a dondugunu soylesinler artik. Sahte bayraklar, flamalar bedava otobusler falan.
Muhabir soruyor "neden buradasiniz?" adam bilmiyor ki abim neden burda oldugunu. Ama biri de kalkip 30 lira verdiler biz de geldik demedi, yaziklar olsun.
güncel Önemli Başlıklar