bugün

entry'ler (13)

net cevap vermeyen erkek

Ne yapacağına karar veremeyen tecrübesiz ve olgunlaşmamış biridir.

mesaja cevap vermeyen erkeğe yollanacak 2 mesaj

Yoktur.

net cevap vermeyen erkek

seks teklifini geri çeviremediği için ne bok yiyeceğini şaşıran erkektir.

net cevap vermeyen erkek

Bilerek yapar. Size hayır demez size evet de demez. Mesajınızı okumamış gibi yapar ve amacı sevgilisinden ayrıldığında veya canı sıkılınca size geri dönmektir. Eğer siktir git seni istemiyorum gibi net bir cevap verirse Canınız daha az acır. Uzak durun.

arada kalmak

Bazen çok acıtır.

şekerci cafer erol

kadıköy'de bulunan şubesinde yiyebileceğiniz en kaliteli, doğal ve lezzetli dondurmayı yiyebilirsiniz. içinde glikoz şurubu yok, gerçek şeker, meyve şekeri ve elle yapılan doğal şeker şurubu var, şeker ve sudan yapılıyor. kullanılan meyvelerin hepsi taze, dondurmaları da satan kişinin bizzat kendisi yapıyor. bu kişi italya'da sırf dondurma üzerine eğitim almış biri ve daha önce bebek'te yer alan ve 2012'de kapanan migone adlı dondurma dükkanının da sahibi. tüm çeşitleri muhteşem, benim favorilerim muz, sakız, yoğurt ve espresso.
bu mekana giderseniz kesinlikle dondurmasını yemelisiniz. türkiye'de yediğim en güzel dondurma, abartmıyorum.

kadınların en sinir bozan halleri

muhtemelen en sinir bozucu halleri, karşıdakinin ne mal olduğunu bildikleri halleridir.

kadınların erkeklerden beklentileri

biraz hassasiyet, romantizm, espri anlayışı, estetik, yaratıcılık, hoşgörü, mantık, saygı.
çok mu.
biraz çok olmuş cidden.

kur an ı kerim okumadan ateist olan lümpen

kur an okumadan müslüman olan lümpenden daha fena diildir.

para harcanmasına pişman olunan şeyler

organik ruj da bunlardan biridir..

boy uzaması için tavsiyeler

(bkz: pilates)

90 larda çocuk olmak

ataride kuş vurmaca oynamaktır.

yazarların duyduğu en kuyruklu yalan

''ben seni kullanmıyorum. seni baskı altında da tutmuyorum.''