entry'ler (33)

kadını çekici kılan detaylar

(bkz: Halhal)

yazarların istekleri

Kalem kağıt. Düz adamım lan ben.

sözlük erkeklerinin boyu kilosu işi yaşı ili

Tc kimlik numarasıyla e-devlet şifresini yazsak doğrudan? Olma mı hacı abi?

bütün türkleri aynı soydan geliyor sanmak

21.yy'da hala ırk konuşmak... Sıkılmıyor musunuz?

kitap okuyanların mal olması

O değil de kitap okumayı ironik bir şekilde savunan arkadaşın imladan bihaber olması... Tam komedi ya.

maddi durumunu tek bir cümle ile özetle

Ayın başında paramı aldığım için ay sonu o ayın kaç gün olduğunu yumruklarımla hesaplayıp, 31 olmadığında mutlu oluyorum.

hakikat

Uludağ sözlükte aranmamasını gereken ve sonu sıfat fiille biten cümleyle açıklandığında vurucu etkisi olmadığı yazarlar tarafından bilinmeyen.

rte olmasaydı patika yolda araç kullanırdınız

Dinleyin koyun kullandığı yolu tavsiye ediyor a dostlar hahah. Süphanallah.

samuel eto o

Beşiktaş'a alınır diyenler umarım Fifa 07 dışında bir şeyi kastetmiyorlardır.

sen güle güle gittin ama ben hoşca kalamadım

Sen Allah'a emamettin bense o gün cenabettim... Elveda sevgili. :(

ulu sözlük kızlarının neden bu kadar tatlı olması

Türkçe bilmeyen başlık sahibinin neden bu kadar yavşak olması gibi devrik bir karşılık uyandırır.

saç bakım uzmanı

Altında shopping tvden fırlamış cümleler görebileceğiniz başlık. Reklamı geçe de basamıyoruz işin kötüsü.

ayak no dan yapılan penis uzunluğu hesabı

Bunu ciddiye alıp başlık yapmandan hareketle ayak numaranı ikiye bölüp 5 ekleyerek iq nu hesaplayabilirsin güzel kardeşim.

trakya üniversitesini özlemek

Bırak balkan yerleşkesini anlamsız heykellerini bile özlüyorum Edirne'nin. Bu başlığı görmek çok duygulandırdı çünkü Edirne tanıtım videoları izlemeye başladım hem özlemekten hem işsizlikten. Orada olanlar varsa başka bir yere geçiş yapmak gibi bir hata yapmasınlar.

kim ulan bu olric

Olric Oğuz Atay'ın Tutunamayanlar'ında kitabın baş kahramanı Turgut Özben'in hayali karakteridir. Turgut Olric'e kendi iç benliğini anlatır. Kitabın ciddi bir kısmında Turgut hayali karakteriyle diyalog halindedir. Kim ulan bu olric sorusu ise şimdilerde sosyal medyada sıkça Olric'li paylaşım görülüp anlam verilememesinden kaynaklanan haklı bir serzeniştir. Çünkü maalesef bahsi geçen paylaşımı yapan insanların birçoğu Tutunamayanlar'ı anlamamıştır. Çünkü büyük yazar Oğuz Atay eserlerinin neredeyse tamamında sözde aydınları alay konusu etmesine karşın bugün onu okuduğunu iddia edenler sosyal medyada Oğuz Atay okuyorum sizi gidi cahil piçler dercesine tripler şahane moduna girerek çoğu ona ait bile olmayan birtakım çelişik paylaşımlar yaparak sözde aydını oynamaktalar. Aynı kitle bu aşağılık gösteriş merakını Oğuz Atay'ın mezarına karamalar yapıp sosyal mecralarda paylaşarak ıspatlamıştır. Başlıkta geçen sorunun sebebini bu iyi huylu olmayan kitle oluşturmaktadır. Genellememiz alınganları, tutunamayanları ve bu ne öfke ulan diyenleri kapsamamaktadır.

zayıflamak için gidilen diyetisyenin 130 kg olması

ilginç karşılanabilme olasılığı yüksek olmasına rağmen bana göre normal bir durumdur. Ben bir diyetisyenin zayıflamasını beklemiyorum sonuçta zayıflatmasını yahut sağlıklı beslenmem için yol göstermesini bekliyorum. Kendisinin bunu uygulaması bana göre şart olmamakla birlikte uygulamaması bilmediği anlamına da gelmiyor. Mesela yaklaşık 55 yaşında bir boks antrenörümüz vardı. Ringe çıktığında profesyonel bir boksör kendisini çok rahat nakavt edebilirdi ilerlemiş yaşına bağlı fiziksel durumundan dolayı. Fakat kendisinin yetiştirdiği bir sürü şampiyon vardı. Ben yapabilmesine değil yaptırabilmesine bakarım. Bahsi geçen diyetisyene başvurduğunuzda olumsuz sonuç alırsanız kendisinin kilolarındansa sizin önyargınızın buna sebep olmuş olma ihtimali daha yüksektir. Bunun her konu için geçerli olduğunu düşünüyorum. Önyargınızı zayıflatın.

uzun saçlarını kısacık kestiren kızın psikolojisi

Sebebi kişiden kişiye değişmekle birlikte insanların kendisinin seçimi hakkında mağdur muamelesi yapacağı kızdır. Saçlarını boyatan kadınlar mutsuzdur, bir kadın saçlarını kısacık kestiyse neler yaşamıştır kim bilir, bir kadın susarsa... Böyle ucuz edebiyatları yapmayın artık. Sırf can sıkıntısı için bile imajını kökten değiştirebilecek ya da saçlarını kazıtabilecek insanlar tanıyorum. Normal bir insan psikolojisinden farkı olmayan kız psikolojisidir. Tanımımı bıraktım siz daha genellemeden ben gideyim.

robin van persie

Beşiktaş'la geçen yıl yapılan Türkiye kupası maçında rakibini haksız yere oyundan attırmış, derbi maçları gibi gergin atmosferli ortamlarda gayrı ahlaki hareketler yaparak ortamı daha da geren sözde efsane futbolcu. Umarım o hareketlerini hunharca alkışlayarak destekleyen Fenerbahçeli kardeşlerimiz bugün iş ahlakı nirvanadayken de kendisini aynı şekilde destekliyorlardır.

psikoloji okuyan kızla çıkmak

Psikoloji okuyan biri olarak net bir şekilde söyleyebilirim ki psikoloji okuyan kız arkadaşlarımız zannedildiği gibi kafa ütüleyen ya da ağır felsefik yaklaşımlar yapan insanlar değillerdir. Zaten Türkiye'deki psikoloji eğitiminde felsefeye giriş dışında herhangi bir felsefe dersi verilmemektedir. Eğer kendisi çokça tribe girmediyse zannedilen olumsuzlukların yaşanmayacağı keyifli bir eylem olabilir. Yaşayabileceğiniz zararı genellememiz karşılamamaktadır. iyi eğlenceler.

dincilerin ve kürtlerin olmadığı bir türkiye

inanca saygısı olmayanların ve ırkçıların olmadığı bir ülkeyi kendisi yerine tercih ettiğim ülkedir. insan insanken güzel, bu özelliğinizi kaybetmemeniz dileğiyle...