bugün

entry'ler (17)

deep house

daha yeni sardığım ve bırakamadığım müzikten aldığım hazzı arttıran tür.

kuzey kıbrıs türk cumhuriyeti

havası hava değil suyu zaten su değil
ingiliz prizini dönüştürücü kullanmadan nasıl kullanırsın öğrenirsin
artık otostop çekmek senin alışkanlıklarından biri olmuştur
kendi başına zaten bir ülke olmadığından -özellikle büyük şehirlerden gelen insan için- zordur
her aradığını bulamazsın çok hevesli olmamak gerekir
bunlara rağmen diyorsan ki hiçbir şey önemli değil su gibi içki olsun bana bir şey olmaz buyur gel kardeşim gününü gör
tabi ki de tatil yapacaklar için bir şey demiyorum gel buraya gez girne'yidir, magosa'yıdır kalacağın gün sayısı 2 olsun oh mis! ama öğrenci olarak geleceğim diyorsan düşün derim.

hassiktir lan o kadar para eder mi denilen şeyler

sigaralar.

skrillex

işini iyi yapan adamdır. tipine karşın cıstakları kendini sevdiriyor.

hiç tanımadığın biriyle dertleşmek

genellikle internet sayesinde olmasıyla birlikte iyidir, kafa dağıtır tabii abartmamak gerek.

hayatın insana öğrettiği gerçekler

Aslında hiçbir şey öğrenmemiş olduğunu yüzüne vurmak.

ismet denince akla gelen insan tipi

kısa boylu, hafif kel, tıknaz bir adamdır.

karşı taraf ses çıkarmayınca kendini haklı sanmak

komiktir. eğer cevap vermiyorsa sadece siklemiyordur.

dinlemekten utanılan şarkıcılar

tüm sedar ordaç sarkıları. Türkçe olmalarına rağmen hiçbir şey anlaşılamamakta, hayır kafa da yordum aslında ama yok olmuyor.

dekolteli türban

Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu deyişinin cuk oturmuş örneğidir. Açıklığa kavuşturulmalı, o kafa neden kapalı o meme neden görünüyor?

sevgiliden ayrılma nedenleri

-eski heyecanımız kalmadı sevgilim, artık birbirimize tutkuyla bakmıyoruz.
--haklısın aslında, peki kendine iyi bak.

diyete gireceklere öneriler

Yapılması gereken tek şey; hiç bir şey yeme kardeşim.

tayt giyen kızın asıl amacı

sanıldığının aksine rahat olduğundan tercih eder. Hala deli gibi bunun muhabbetini yapan, tayt giyen kıza bilmem neler yüklemek saçmadır. isteyen istediğini giyemeyecek mi, pekala giyer. Bunu çekiştirmek, hele ki bizim milletimizin en asli görevidir, yapmayın böyle şeyler.

bir şakirtle maksimum diyalog süresi

her şeyi aynı yere bağlayacağı için göz kırpma süresi kadardır.

internette tanışılan birine aşık olmak

Olmaz olmaması gerekendir. Yaşayanlar vardır -bi arkadaştan duydum tabi- lakin dokunmadan, göz göze bakmadan olur mu hiç? Bir deyişle monitörle ilişki yaşamaktır.

justin biebercı ergen kız

Yıllar sonra dönüp baktığında ben ne hatalar yapmışım deyip içlenecek ergen türüdür.

pucca

Mordernizm ayaklarında ne yaptığını bilmeyen ve buna rağmen çokca takip edene sahip, gereksiz kişilik.