bugün

entry'ler (16)

büyük istanbul depremi

onclem alinmamasi halinde milyonalrca insanin olecegi depremdir!

eurovision da birincilik getirecek şarkılar

Nil Karaibrahimgil Hakkinda herseyi bilmek istiyorum! Kesin 1. olurdu.

kadınların aldatma sebepleri

ilgisizlik, Yataktan kadinin istedigi sonucu elde edememesi, ve evlendikten sonra ayilasan erkeklerin tavirlari.

siyah zeytin

Siyah'dan cok yesilini tercih ettigim yesil olmadiginda yedigim zeytindir. Dogal olaninin insan ustundeki olumlu etkileri saymak ile bitmez. (Edremit zeytini bulup'da yemiye'nin akli yoktur!)

bir lisede yaşanabilecek en dumur olaylar

istiklal marsi esnasinda gaz cikarilmasi!! (bunu yapan adi bir kisilik vardi! Sehidine, bayrak ve milleti'ne saygisi olmayandan hizmet beklenmez)

dinimiz çok güzeldi dimi

nereye cekersen oraya gider! Turk dili saghlam grameri ve rahat telaffuzu ile en guzel dillerden biridir. Ah bir de, Turk insanlari dillerini muhafaza edebilse..

sevgili bulmak için spor salonuna yazılan kız

Okuuzun dunyasi, gozunun gordugu kadardir dedigim insan tipi!

metroda yapılması gerekenler

Eger oturuyor pozisyonda ise bizden sonra binen yaslilara yer vermek! ekstra ancak bu olabilir..

125 000 lira ile yapılabilecekler

Cocouklarma bir gelecek hazirlamak icin yatirim yapmak eger cocuklarim yok ise ve durumum iyiise halk'a hizmet edecek bir tesis yaptirmak olurdu saniyorum..

yıl olmuş 2013

yil olmus 2013 biz hala ayni yerdeyiz! Belkide biraz geriledik bile..

17 yaşındaki kızın eski sevgililerim demesi

Avrupa ozentisidir! Turk kulturunde boyle seyler son 10 yilda yasanmaya baslandi. Gectigimiz persembede carsida gordugum 14 yasindaki kiz kucuk ve daha olgunlasmamis goguslerini sikistirmis ileriye dogru sudyen ile bunlari aciga vurmus yaninda ise onu ornek almaya calisan ondan daha kucuk bir kiz gordugumde ulkemin guzelim neslinin dustugu hali gorup uzuntu duymustum! TV dizileri, Internet daha bir cok etmen gecnlerimizi bzie kaybettirirken dusmanlarimizi sevinc kapliyor!

otobüste kül tablası kokan insan

Olmamasi greken bir durumdur Ozellikle ingiltere ve diger iskandinav ulkelerinde 2. sinif insan muamelesi goren cok kisi bu yuzden sigarayibirakmistir. Canim ulkemin, canim insanlari bunu anlamak istemiyorlar!

çocuklara asıl öğretilmesi gerekenler

Saygiyi, Sevgiyi sevmeyi sevildiginde gosterilecek degeri, egitimin onemini gelecegini ulkesini, tarihini yasamdan cikarilacak en guzel bir ozeti ogretmek gerekiyor.

azrail türk kızını öldürmeye gelse alacağı cevap

Ayyy host ulann. Mınakoduguuum! veya Ben daha bakireyim!

sözlük yazarlarının itirafları

yeni basladigim is yerime benim orda calistigimi bilmeden gelen arkadaslarim ve onlarin yaninda gelen eskiden kavga ettigim pislik birinsan geliyor yaninda. Aynı masaya oturuyorlar o bir sutlu nescafe istiyor arkadasin aldigi siparisi ogreniyorum bir kosu su yoluna gidip kucuk bi siseye bir miktar idrar biraktikdan sonra geri donuyorum arkadasim onlari hazirlarden ben hallederim diyorum. Ardindan fark etmemesi icin cok az bir miktarini kahvesine bosaltiyorum ve boylece onlara isteklerini servis ediyorum. Cocukla birbirimizi sevmedigimiz halde ve o kahvesini yudumlarken yuzune bakim nasil guldugumu de anlayip bunu farketmesine ragmen bunu anlamamsi benimisime geliyor. Tabii bu gun olsa asla yapmazdim ama bir cocukluk akli ile yaptigim bir isti. Paylasmak istedim *

bayanlar için en ideal spor dalı

Malum ki bayanlarin genelinin en buyuk sikayeti kilo almak hamilelik sornasi kilo verme cabalari vb
Boylece cogusu bunlardan sikayet etmelerine ragmen israrla yemeg'e devam edip yuruyusten kaciniyor, Bayanlar icin en ve en uygun spor dallari..
Suphesizki Yuruyus, Yuzme sporu ve Yoga (ruh dinlendirme amac'li, ozellik ile hafta sonlari)