bugün

hemen silkelenip kendine gelmesi beklenen insandır. koskoca bir fantastik evreni kaçırıyordur çünkü.
(bkz: zararın neresinden dönülse kardır)
arka sokaklar dizisinin 1 bölümünü bile kaçırmadan izleyen insandır.
emilia clarke gibi bi güzelliği göremeyen insandır.
oz'u breaking bad'i pb'yi izleyip kalitenin zirvelerine yerleşmiş adamdır. onu fantastik ergen mastürbasyonlar değil gerçeğin acımasızlığı etkiler.
hiç merak etmeyen insandır , breaking bad ile akıl oyunlarına şahit olup dexter ile kana doymaktadır.
arkadaş ortamlarında sıkıntı çeken insandır. özellikle yeni bölümler piyasaya sürüleceğine az zaman kaldığında konuşulacak başka konu olmadığından put gibi bekler. içinden o diziye küfreder.

bu insan direk ben olduğum için biliyorum.

arkadaşın biri de diyor, ya çok güzel dizi, entrikalar falan.

bana ne lan?
(bkz: ben)

pek de birşey fark etmeyen bir durumdur.
Dünyanın en sığ karakterlerini barındıran bir diziyi izlememiş olur. Çünkü bu dizide akıllı olan dünyanın en akıllısı, sinirli olan en sinirlisi. Çok ciddiyim dikkat edin karakterler şirinler gibi tek vasıflı. Tek öveceğim şey çekimleri ve emekleri.
benim bu. lan bir de fantastik dünya varmış amk. en sevdiğim tür ama olmuyo izleyesim gelmiyor. hatta lost, breaking bad, dexter, shamless hiç birni izlemedim olum. aslında ben yabancı dizi izlemedim hiç. en sevdiğim merlin di onu bile finalinde ne oldu bilmiyorum geceleri de cnbc e de denk gelirsem shamless izlerdim o kadar. ama şuna eminim bir sikim kaçırmadım hayattan.
yabancı dizilerden nefret edendir.

(bkz: ben)
game of thrones... basıyor illuminati beyin yıkamayı. millet de bir bok zannediyor hepsi bu.
ayıp ediyorsun ama ya o kadar masraf var onun hatırına izle bir bölüm .bırakmazsın!
eğer izlemek için dizinin bitmesini bekliyorsa spoilerın en kralını yiyen insandır.

geçen gün arkadaş ortamında otururken bu dizinin muhabbeti açıldı her hafta olduğu gibi, son bölümü izlemeyenler spoiler verilmemesi için yalvarır cümleler kurmaya başladılar. sırf makara olsun diye "spoiler vericem hehehe." dedim, ortamı terk ettiler korkudan, bir saat sonra geldiler ortama. verdiğim spoiler da spoiler olsa "khaleesi öldü." dedim.

e bre dangalaklar, siz her hafta diziyi derin derin anlatıyorsunuz, kritiğini yapıyorsunuz, diziye daha sonra başlayacaklar umurunuzda bile değil ama. daha diziye başlamadan şimdiki durumu biliyorum anasını satayım, izlemezsem de sebebi sizsiniz.
Ben mesela ilk sezonu izledim sarmadi sonra da devam etmedim.
ilk bölümlerini izlemiş ve matah bir tarafını görememiştir.
ondan önce izlemesi gereken çok daha kaliteli diziler olan insandır. ama game of thronesu izlemeyip, yayında olan sik sok bir türk popüler kültür dizisini de izlemeyiversin.
bunlardan biri de benim. izlemememdeki neden ise herkesin ağzından düşmemesi. en salak insan bile "ooo game of thrones var" demesi. seviyeyi düşürmemeye çalışıyorum.
bitmesini bekliyorum bir sonraki bölümü beklemek hoşuma gitmiyor
olabilir, çok da ahım şahım bir dizi değildir got.

büyük yatırım yapıldı, sağlam reklamı var doğru. ama kendisinden daha kaliteli en az 5 dizi çok rahat sayılır.
Benimdir.
bas eksiye ama degismeyecek bir sey kocum.*
ortamlarda muhabbeti açıldığında fransız kalan insandır.
bu sıralar benim, biriktiriyorum çünkü. öyle daha güzel oluyor.
Bir eksikliğini daha hissetmedim.
Bez bebek dururken game of thrones izleyen nesile aşina değiliz.
Sırf üşengeçlikten , o kadar seriyi bitiremem demekten 1 kez açıp izlemedim. Yarıda bırakmaktansa başlamamak en iyisi.
güncel Önemli Başlıklar