bugün

entry'ler (15)

entry yazmak icin kivranan tipler

Gerçektende kıvranıldığını görüyorum bende bazıları için aklımdan geçenlerin hepsini yazmak yerine özetlemek için kıvranıyorum ama burasının amacı neyin kime nasıl bi anlam ifade ettiğinin özgürce söylenebildiği bir yer ve minimum şu kadar karakter dersen elimden geldiğince saçmalar uzatır dururum ve sende buna onaymı vereceksin ne vereceksen onu yapmak ve okumak için uğraşıcaksın. Ama yook ben uğraşırım diyorsan be devam edeyim burada yazıma.( Bi daha nereden bulacağım böyle megaloman bir konu entry yazmak için kıvranan tipler. ) Gördüğün gibi yazmak için kıvrım kıvrım kıvranıyorum. Hımmm...

yeni başlayanlar için alkol

Her yeni başlayan kusarmı bilemem ama çok keyifli olmalılar ki ilk alkolun tadını çıkartabilsinler eğlensinler. Eğer moralleri bozuk olduğu için içiyorlarsa çok dikkatli olsunlar birazdan yapacaklarından senden başkası sorumlu olmayacak. Ayakta durabildiğiniz sürece için.

evlenilecek kadın

eğer ondan uzak durmaya devam edebilirsen bekarlığının tadını çıkarabileceğin. Ama diğer bi taraftanda eve gitmek için sabırsızlanmanı gerektirebilecek bir kızdır.

en manyak yuzme turleri

sıyırtı adını verdiğimiz yüzmeden öte sörfü andıran yüzme şeklidir ki tamamen asılarak yapılır at aranlarına asılmak gibi hareket halindeki teknenin arkasına yapışılır ve şort sıkıca bağlanırki bunu asılmadan önce hatırlamalısınız kesinlikle tek başınıza denemeyin biri sizi gözetlesinki elleriniz kayarsa kıyıya kadar yüzersiniz.

şenol güneş

Artık yaştanmıdır bilemiyorum dünya kupasında hakandan vazgeçmemekte ısrar edip sinir stres ve sanırım rakipler konusunda da şanlıydık ki bu şekilde Dünya 3.sü olan bi takımı yönettim ben havasında edasında allah yolunu açık etsin.

imkansız aşk

Bu dizi sanırım en iyi yerli diziler arasında yer alabilecek bi dizi umarım genelde karşılaştığımız dizi tuttu devam etsin diye abuk sabuk hikayelere yönelipte yerliliğini yitirmez. Aksak ta saçma sapan cevaplar vermek zorunda kalmaz diyalogları çok sağlam aksak efendinin ve cast bakımkından da herkes rolüne uyum sağlamış tebrikler başarılar.

meyhaneci

Meyhane mey (şarap) ve hane anlamına gelir. Meyhaneler içip içip sapıtmak için değilde daha çok muhabbet etmek içindir(miş) diyebilirim sanırım. Orada yemeklerden çok mezelerle karşılaşırız ki en önemli sebebide rakıdır bunun. Neyse iki tek atalımda gidelim.

orhan gencebay

her zaman dinlemekten vazgeçemeyeciğim bir ses. Sanırım orhan baba dinleyenleri yadırgayanların da büyük çoğunluğu şarkılarını ezbere biliyolar.

apartman görevlisi

yada kapıcı. müzisyen - şarkıcı-ses sanatçısı üçgeni gibi ama saolsunlar her asansörde kaldığımda yardımıma yetişmişler fırça atmaktan da geri kalmamışlardır. Merdivenleri yıkarlarken ayakkabılarımızı yada paspaslarımızı ıslatmaktanda geri kalmadıkları içinde ayrıca teşekkür ediyoruım.

keserim ulan topunuzu

bunu bize söylemekten zevk alanlar vardı. onlardan biri için şöyle bişiy yaptık. bir cam şişeyi evinin yakınlarında kırıp ''KAÇIN KAÇIIIN CAM GiTTi YANDIK :) ''türünde bağırışlarla uzaktan olayları izledik. Top kesen teyze ve oğlu(eşek kadar adam bizimle uğraşıyodu) dışarı çıkıp (üç katlı bi evdi orası) bütün camları gözden geçirirlerken çok eğlenmiştik. Ayrıca bu oğulun beni arabasıyla kovaladığını hiç unutmuyorum bende bmx var ama ne fayda neyse artık yüz yüze gelemiyo bile :)

metronun kafayi yemesi

bu tür bi olayda taksim-4.levent arasında gerçekleştiği sırada oradaydım. Şişlide neden indiğimi anlayamadık sonra taksim yönünden bi tane daha geldi bi tane daha derken her gelen geri gidiyor taksim şişli şişli taksim oldu bi anda sonra gerçekleşen tartışmalarda annadık ki işe gecikeceğiz ve buradan ayrılıp taksiyi tercih ettik neyse, akşam haberleri mecidiyeköydeki (sanırım mecidiyeköy dü) bi inşaat şirketi izinsiz yaptığı kazıda metroya kadar bir delik açmayı başarmış ve burası türkiye olur böyle şeyler demekten başka bişiy bırakmamıştı.. delenlere deldirenlere saygılar.

sosyal etkinlik

Kaldırımların değiştirilmesi çukurların artması park ve bahçe yapım çalışmaları sonrasında yapılan açılış veya temel atma gibi törenlerde düzenlenen beleş pop konseri düzenleme bunlar belediyelerimizin sahip olduğu sosyal faaliyetler sanırım.

street fighter

Bu oyun için kaç tane joystick parçalamıştım bilmiyorum. nostalji kralı sayılabilecek yegane oyundur kendisi.

sıcak renkler

sıcak renkler denildiğinde aklıma galatasaray geliyor kızacaklar belki ama iki sıcak renk iyi bi uyum sağlamıyor. sarı ve kırmızı çubuklu forma sanki bi sürae sonra turuncuya dönüşecek gibiler.

yildiztepe

Eskişehirde ki bir mahalle olmasına rağmen memlektin bir çok yerinde karşımıza çıkabiliyor. Tokatta bir belediye, Aydın da yine bir mahalle gibi devam ediyo zaten her memlektte buna benzer isimlerle anılan birçok yer var. Şahintepe kartaltepe tepebaşı gibi ...