bugün

Onun yanında demeyeceğim, onun yanı dolu çoktandır. Huzurun bol olduğu bir yerlerde diyeyim.
Izmirde kordonda ne kadar soguk da olsa martilarin deniz dalgasiyla dans edisini izlemek icin neler vermezdim.
Onun göğüslerinin arasında sakin ve yağmurlu günde uyumak isterdim.
Gel gör ki işe gidiyorum aq.
Annemin dizinde yatıyor olmak isterdim. Bir yandan saçımı okşar, bir yandan da beni mutlu etmek için bir şeyler anlatıp dururdu. Şimdi soğuk duvarlardan medet umuyor olmazdım.
Olmak istediğim yerdeyim.
dubaide yüksek katlı otellerin birinin en üst katında manzaraya karşı olmak isterdim.
kıbrısta olmak isterdim yeşilin başlangıcı.. eskiye götüren tek katlı evler aklımda kaldı...
linc yemeyeceksem eger turkiye’de olasim var bu aralar fakat uzun bir donem namumkundur bu dusunce. (bkz: namümkün)

Edit: bazi garip insanlar bu entrymi niye fetocu musun diye alintiliyorlar, turkiyeden baska bir ulkede yasayan herkesi fetocu mu yaptiniz simdi? Bu kadar mi inandirici bu olay herkeste paranoya olmus? Booo ocu!
istanbul'da...
sıcak su kaplıcasın da.
Japonya’da otantik bir otelin bahçesinde uzanmış olmayı isterdim.Sesin,gürültünün olmadığı,doğanın koynuna kendimi bırakmak isterdim.
Burası haric her yer olabilir.
Onun yanında...

O kadar çok şeyden vazgeçerdim ki:
vallah iş yapmayacağım bi yer olsunda gerisi kolay.
artık hiçbir yerde olmak istemiyorum, yatağım ve kütüphane hariç.
ayakları güzel olan bir kızın ayak ucunda uyumak isterdim.
görsel
tam burada. muhtemelen yakardım bir tane.
Guzrl çiğ köfte yapa n yerde.
Tamda olmak istediğim yerdeyim, beklentileri düşük tutun.
orta 3'te.
masa başında.
RiZe de.
mezarda olmak isterdim.
tatilde, uzun bi tailde.
Karli fakat toto dondurmayan bir sicaklikta, isiyi iyi muhafaza eden bir mont icinde, tercihen su gecirmeyen tabani genis kar botlarimla sessiz, isikli duz bir yolda mumkunse tek basima yurumeyi.

Kara bastigimda cikan gicirtiyi
dinlemek isterdim mesela.
Dusunmemeyi ve endiselenmemeyi isterdim.
Bir de plan yapmamayi.