bugün

Yarın ise gitmeyi ve nasıl uyuyacagimi düşünüyorum.
Sigara içmeye gitsem mi? Yoksa odamda ki eşyaların yerini değistirip öyle mi gitsem.
Acaba,belki ve keşke kelimeleri ne zaman hayatımda daha az yer kaplayacak.
Sınavı.
bir kahve daha içsem mi ? yoksa uyusam 6 da uyansam mı ?
düşünecek o kadar çok şey var ki hangisinden başlasam diye düşünüyorum.
Yarın nasıl kalkacağımı.
çağatayca sınavını düşünüyorum mimim kapalı. divan şiiri sevenler ağlıyor.
"yarın işe gitmesem ne olur?".
Düşünmemem gerektiğini.
yarın ne giysem.
Tasaklarimi.
mezun olunca ne bok yiyeceğimi. potansiyel işsiz miyim? işini ciddiyetle yapan bir memur mu? maaşım bana veya ailemi geçindirmeye yetecek mi? asker falan mı olsam ulan parası da iyi? bunları düşünüyorum ve düşünürken saçlarım dökülüyor mnkym. ey yeni türkiye, psikolojimi bozdun.
öyle uzaktan uzaktan bakmakla olmayacağını, uzaklara gidince her seyin daha iyi olacagini, basima ne geldiyse uzakliktan geldigini ve sabah 6da nasıl uyanacagimi.
Teknolojinin aslında ne kadar faydalı olduğunu.
Teknolojinin aslında ne kadar zararlı olduğunu.
Zaman akıp gidiyor, ben ise hala aynı yerdeyim. ne bir adım ileri gidiyor ayaklarım, ne de zihnim hazır yola cıkmak icin.
hayatımın ne kadar iğrenç olduğunu düşünüyorum. her şey bulanık. gözlerim hep buğulu. kafamda binbir çeşit tasa. bıktım yeminlen. biri kiralık katil tutsun da kurtulalım.
Arka koltukta oturan kız bana bakıyor.
Yarın yazılı nasıl girecek onu düşünüyorum.
Hocanın 60 puanlık soru diye koyduğu şeyin ne ifade ettiğini..
tam da geçen yıl bu güne nasıl gidebileceğimi.

evet lan keşke gidebilsem. çok özledim...
Bi saatim vardı severek takıyordum. Ama son zamanlarda artık bileğimden kayıyordu. Sonra yeni bir saat aldım, beğenmedim. Sonra yeni bir saat daha aldım, beğenmedim. Sonra bir başka saat daha aldım, beğenmedim. Yeni aldığım saatleri sadece ilk saatimin yerini doldursun diye almıştım halbuki. istediğim zaman günün hangi vaktinde olduğumu bilmem benim için önemliydi.

Sonra anladım ki ilk saatimin kordonunu biraz daha daralttığım zaman bileğimi biraz sıkacaktı ama düşmeyecekti, ben o küçücük acıya katlanmayıp o saatimi çekmeceye attım. Sonra kayboldu. Bir daha o saati bulabilir miyim bilmiyorum.

Ama bulursam kolumdan düşmemesi için kordonunu sıkacağım.
şu hafta bitse de hafta sonu nereye gitsem.
şu hafta bitse de hafta sonu nereye gitsem.
yenibosna mimarsinan otobüsündeyim şöför tam gaz gidiyor acaba hangi bariyere girecek onu düşünüyorum.