bugün

yalnız değilsiniz. 49.999.999 oldu. *
(bkz: sprite tan acımasız gerçekler)
tahmin bile etmek istemediğim durum. bir de rakamları çok yuvarlayınca inandırıcılığı kalmamış olayın. yani 3.5 milyar yerine 3.459.769.987 pipinin varlığını düşünmek daha da yoruyor insanı. benim bile içim daraldı.
(bkz: küsüratlı sayı verince inandırıcı olmak)
olması muhtemel eylem..gerçek veya düşünsel..
aynada kendi götüne bakıp otuzbir çekebilecek kadar gözü dönen insan beyanı gibi duran aylak kasabın sikini tartması gibi ilginç bir düşünce. keşke ben de düşünebilse idim böyle avel şeyler ev kirasını düşüneceğime.
(bkz: anneeee seks dedi!) veyahut (bkz: sevişiyor dedi anneee!)
sıkça aklıma gelen düşünce. biz burada vatandaş birşeyler öğrensin diye paso entry giriyoruz millet başka alemlerde paso bafi. (bkz: olmaz böyle şey)
(bkz: çok ayıp)
(bkz: insan insanı siker mi hiç)
(bkz: cıks cıks)
elin oğlu vuruyor abi tepkisini doğurur bizlerde.
Katrilyonlar'ca spermin latex ve türevlerinde hapis kalması.
(bkz: biz ne zaman sikecesek)
(bkz: truva çorum versiyonu)
bir an yine 40 yapacağından korkulan durum.
şu an 223 kişinin sevişmiyor olması kadar doğru denilebilecek durumdur.
ya da aramızda iki işi birarada hemde iyi bi şekilde yapabilenler vardır.
(bkz: kim onlar) *
(bkz: yetenek sizsiniz)?
(bkz: beni övme bana para ver)
geriye kalan milyonlarcasından birinin de bir bok yapmayıp bu başlığı açma halidir.
--spoiler--
sağ elim duymasın.
--spoiler--
o 50 milyon 25 milyonun tohumlarını atarken dünya dönmeye devam ediyor ve başımda öyle.
sen de otur gecenin bu saatinde enrty girmeye çalış buralara. pehhh...
9 ay sonra milyonlarca çocuğun doğması.*
zaman zaman düşündüğüm durumdur. ben burda tıpış tıpış entry girerken birileri bir yerlerde bir şeyler yaşıyor. hayat ne garip.
şu an da dünyanın bir kısmında insanlar sevişirken, dünyanın diğer bir kısmında da savaşlar oluyor.
ben, sen, o, biz, entry girenlerin milyonlar dışında olduğu gerçeğidir. tabi sevişirken bile entry giren yazarlar hariç.
ve aynı anda başlık sıçması büyük başarı olsa gerek.
onbinlerce insanın şu an ölüyor olmasından daha az önemli durumdur.
yok öyle bir şey, sadece ya uzun zamandır sevişmemişken ya da daha yeni sevişmişken hissedilen fikri hissetmişsin o kadar.
yarın ki gazetelerin üçüncü sayfa haberleri sevişenlerin değil dövüşenlerin de olduğunu gösterir.
bu memlekette kaç tane sevmesini bilen var ki, sevişeni bol olsun?