bugün

sık sık yaptığımdır. kadın dediğin zarif olmalı, bakınca göze hoş gelmeli. kimse kusura bakmasın kamyon tekerleği gibi bele sahip dişileri kadın olarak görmüyorum.
Kendimi kamyon tekerligi gibi hissettigim durum. Tesekkurler. Cok tatliyiz ya masallah pufuduk pufuduk.
Şahsım olarak duba niyetine kullanıyor ve
Hususi yatimi bağlıyorum.
Şişman kadın yoktur.
Az vodka vardır.
Zamanında yapılan hatalardan biri, 8 yaşındayken alay ettiğim sınıf arkadaşımla 20 sene sonra karşılaştım büyülüyordu etrafı. Şişman kıvırcık kız gitmiş yerine bambaşka biri gelmişti.
Efsaneyi hatırlayalım
görsel
katıldıgım önermedir.
Şu başlıklara bakıyorum Türkiye çok materyalist bir toplum oldu
Hep bu batı menşeli tv dizileri yüzünden
insanlık diye bir kavrama değer veren yok
Cilalı bir popo herşeyden fazla değer görüyor.
yo kim diyor? görüyoruz.
Kadında zayıflığı, herşeyi ile zayıf olup kendine bağımlı olmasını isteyenler, şişman kadını kadın olarak görmezler. Kilolu kadınların çoğu daha özgüvenli ve esprilidir..
emperyalist kapitalist batının algı operasyonu hep bunlar tutturdular güzel zayıf olur diye sıfır beden diye diye tahta kuruları prim yaptı. ilk önce şişmanlatıp sonra sizi zayıflatıp paranızı çukkalayacaklar. siz ölmüşsünüz hasta olmuşsunuz umurlarında değil. kiloları kadın için engel hastalık teşkil etmeyecek seviyede ise sorun yok. oyum kilolu kadınlara onları itip kakmak ezmek ima etmek kimsenin haddi değil. kadınlar birer çiçektir. siz hiç çirkin şişman kısa çiçek gördünüz mü ?
çirkin insanda yoktur. az güzel vardır çok güzel vardır.
şu üç günlük dünya da bir birinizi saçma şeylerle üzmeyin. birde kimseyi kınamayın ya siz şişman olursunuz ya çocuğunuz ya eşiniz.