bugün

dünyanın en romantik erkeklerinden biridir. ah ah bulamadık şöyle birisini.
genelde şiir sevmeyen kızlara denk gelir. deneyimle sabit.
ince ruha sahip erkektir. şiir'e dokunabilen nadir kişilerdendir.
çünkü herkes şiir'e dokunamaz.
25 yaş aşağı ise çöp üreten erkektir.
Şiiri herkes yazar. Önemli olan onu yaşamakta.

(bkz: şiiri yaşayan erkek)
bunun yazamayan versiyonuyum ben. ya da yahya kemal gibi tamamlayamayan versiyonu.

yahya kemal'e bir gün sormuşlar:
- üstad bugün görünmediniz, ne ile meşguldünüz?
- bir şiir üzerinde çalışıyordum.
- bitirdiniz mi?
- hayır. sabah bir virgül koymuştum, akşama kadar düşündüm, onu da beğenmedim, sildim.

edit: yanlış anlayan arkadaşlar olmuş. sadece tamamlayamama kısmıyla benzetme yaptım. yoksa haşa.
Candir sevilesi erkektir. Kendimden biliyorum.
hassas bir ruha sahiptir.
romantik olmayan ve hic de hassas ruhlu olmayan erkektir.

Cocuklugumdan beri yazarim. Hangi kadin bir siirime denk gelse ben seni okuz zannediyordum benzeri bir tepki verir annem dahil.

Hayatimdaki tum kadinlar, beni okuz sanmadiniz. Ben zaten okuzum simdi kaybolun.
Erkekliğin vermiş olduğu odunluğu yıkmış insandır.
aşık erkektir. sevmiştir. sevdiği kadına nameler döşer. hani ilkokul yıllarındaki çocukluğu gibi masumdur aşkı. yazdığı şiirlerin yanına kalpler, çiçekler çizmek ister. ama darbeyi yiyince o çiçekler solar.

koklamasını bilmeyen bir kadına kalbini açmıştır. duygusunu dile getirmiştir. fakat sonu yine yalnızlık ve sabundur. o adamın ben amına koyayım.
yetenekli erkektir.
biyruun benim...

yayımlayan erkek kadar önemli değildir (ki o da benim...)

şiir şairi için beyhude, okuyan için fevkalade bir hadise (ve evet, iki dize için ömrü berbad eden de benim.)

neticede bu yola baş koymaya niyetlenen gençler için kulaklara bir küpe edeyim de şu sözü; şairin en kötü şiiri hayatıdır.
duygu adami erkektir. zaten hic kadin sair kadin gördünüz mu? tüm usta şairler erkektir, bir de erkekler aşktan ne anlar derler.
oo alırız bi bağ

kolay yetişmeyen erkektir.
ibnedir.
Çokkkkk duygusaldır.
5-0 önde olan erkektır. candır o can.
yazan değil de okuyanı olduğum erkektir.
bendenizdir.
burayada yazmıştım ama sildiler yapcak bişey yok. okuyacak , istekli arkadaşlara yollayabilirim..
özellikle iyi ruh betimlemesi yapabilen arkadaşlarla konuşmayı çok isterim. yazdıgım duygularımın skalasını kullanarak korelasyon yapabilecek birileri varsa bekliyorum inbox ıma.
genelde erkekler duyguları sözle nedense tam olarak ifade edemezler. ama dizeleri oluştururkan mükemmelleşirler. bakınız dranas'a, bakınız y. kemal'e.
şairdir.
şiir yazan kadından peki bi farkı olmayan insandır.
dertlidir.
sevinçlidir.
hüzünlüdür.
sevecendir.
depresiftir.
alkoliktir.
sevgi doludur.

hiç bir zaman karşılığını aramayandır. zaten alamayacağını bilmektedir. mütevazidir. bazen öküzlüklere maruz kalmaktadır. sonuç olarak herkese şiir yazmamalıdır. en azından bunu okuduktan sonra yapmamalıdır.
vay amk

şiir yazan erkek başlığı gördüm sözlükte
gözüm döndü birden, yok ki bir gözlük de
ne yapsam diye düşünürken sensizlikte
şiir yazan erkek oldum, vay amk

sol frame sağ frame derken
o başlık bu başlık gezerken
uzun entry bile giremem sanırken
şiir yazan erkek oldum, vay amk

şimdi nerdesin kim bilir, o güzel memişlerin nerde
bana ne nerdeysen, artık çok da sikimde
yeni bir kız düşürürüm belki bu şiirle