bugün

Ilginç bir tarikat.
Tarikat şeyhini köpek emzirmiş sanırım o yüzden havliyorlar.
https://streamable.com/gog7w6

Geh kuçu kuçu geh...

Fazla dine maruz kalmak insanlıktan çıkarmış bunları.

Hav hav hav evet.
amk gerizekalıları...
birde bunların ülkücü versyonu var bahceliyi görünce it gibi havlayan uluyan.
Ohhoo bunları çok kolay badelerler.
Bizim orada deli s.kmiş derler.
beyaz kaşkollu yalnız ısırdı ısıracak. zincirlerini kim çözdü bu pezevengin?
Topunun içine cin kaçmış tarikatı, bundan kelli mala bağlayıp tepişken hallere girmişlerdir. Yalnız benim aklıma da BDSM geldi hacılar. Bazı titrekler çaktırmadan yanındakine yürüyor. Ayrıca bazıları sürtünme dolayısıyla atmosferden geçercesine alev alacaklar.

Sayın abim, tengirim tungurum,
Köpekleri işin içine karıştırmanızı bu noktada protesto ediyor, hele hele ''Şeyhi köpek emzirmiş'' tanımlamanızı şiddet ve türlü celallenişlerle reddediyorum. He al işte benim de içime şeytan kaçtı. Sinirden kalsiyum sandoz'a bağladım burda.

Bu tepingen cahil güruhun seslerini biraz açtım n'aBıyorlar diye, yemin ederim evdeki köpekler çok rahatsız oldu bundan.

Bu soysuz soytarıları anlatmak için aşağılanan köpeklere gelince :

insanlara dostluk yapıyorlar. Evlerini, ailelerini koruyorlar. Habercidirler.
Bazıları askerdir savaşın içinde, insanlık için ölürler. Bazıları polistir, illegal işlerin içinde insanları korurlar. Çokça yorulurlar.
Narkotik, kaçakçılık, arama tarama, bulma hep onların yardımıyla yapılır. En önde onlar vardır.
Onların üzerinde boktan deneyler yapılır ölür, sakat kalırlar.
Çin'de oturup yerler, bak karın da doyuruyor bunlar...
insanlığın her türlü sapkın, şiddet eylemlerinden paylarını alırlar, ne payıysa bu amk!
Körlerin, pekçok engellinin en yakın dostudurlar hatta annelerinden bile daha öte, klozet kapaklarını bile açıp kapatacak kadar.
Evlerimizde her türlü nazımızı, kahrımızı çekerler, şımarık çocuklarımız oralarından buralarından çekiştirirler.
Vs. vs.

Peki şimdi sorarım Sevgili Yazar Tengir : Bu g.tü boklu soysuzlar ne işe yararlar bana bi açıklayın.

Daha yazacağım çok şey var ama kesiyorum, gönlüm üzülüyor.
Cool greek video. Respect from zimbabwe...
sudan laikliğe geçme kararı aldı. acaba neden?
atatürk ve inönü zamanında bunları köpek gibi havlatmıştı, o günlerden kalma bir gelenek sanırsam.
bir başka ayinlerini de burada görebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=4cYFplWWzow
Fetögap dayının desteklediği kuçu kuçulardır.

Dediğin kadarını biz de biliyoruz. Aynen senin bu yolların Allah'a değil, şirke ve badeye çıktığını gayet iyi bildiğin gibi..
kırmızı sakallı bir şam şeytanını da içeren topluluktur.
Bunları badelemek sevaptır.
Evrim yalan, kanıt bu video. Bunlar insansa biz neyiz, biz insansak bunlar ne ?

Darwin bunu görse evrim teorisini direk çöpe atardı.
Bir tane kitabımız var oda
Kur'an-ı Kerim, hiç bilmiyorsan oku öğren, böyle cehennemlik olan insanlara tapma.

Müslümanlığı bunlardan öğrenemezsin.
dövsen bela, s2ksen zina amk..
gözlerinizi kapayıp izleyince zihinde, sanki bir yük treni geçiyor ve rayların dışında ki köpekler trene havlıyor gibi bir imaj oluşuyor. inanmayan denesin.
Amk akşam akşam iyi güldüm yaaaa
Biri şunlara sevabına kemik atsın.
(img:#2106764)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar