bugün

--spoiler--

velilerden biri, kitabı okuduğunu ve şok olduğunu belirterek kitabın türk örf ve ananelerine aykırı müstehcen içeriğe sahip olduğunu, içinde birçok argo sözcük ve küfür içerdiğini belirterek öğretmen hakkında soruşturma açılmasını istedi.

--spoiler--
aynı zamanda fareler ve insanlar da sansüre uğramıştır uygunsuz içerik dolayısıyla. sırada ne var, dostoyevski mi?
bülent arınç'ın oyunları bunlar.
şakirt mebdir aynı zaman da idamlıktır.
bir türkçe öğretmeni olarak çok şaşırdığım olay. ben de geçen hafta itibariyle bu kitabı çocuklara ödev olarak verdim. hatta bazılarına kitabı bizzat ben aldım. hepsi bir hevesle okumaya başladılar.

araştırdığım kadarıyla kitap 100 temel eser içerisinde yer alıyor. bu aynı meb 100 temel eser yaparken araştırmadan mı koyuyor kitapları? madem fazla müstehcen, ne diye kitap o listede?

düzenleme: hacı bir de başlıktaki yazım hatasını da düzeltirsek ne hoş olur.
cahilliğin ironiyle oluşturduğu birleşime bir örnektir.
biz mi salaktık acaba o kitabı okurken fark edemedik müstehcenliği.
"şeker portaklı" deyince ne anladı merak ettiğim kurum.
onlara müstehcen olanı göstermek lazımdır.
(bkz: işte bunlar hep ileri demokrasi)
Bizden sonrakilerin bize sapık muamelesi yapmasına neden olacaktır.
ökkeş camide, ayşegül abdest alıyor, çocuklar için yalın risale-i nur külliyatı gibi eserler basılıp onların dağıtılması gerekir. şeker portakalının sansüre ugraması kaçınılmazdır tabi. gelenek görenekleri yansıtmayan kitap mı olurmuş. biz gerizekalı yetiştireceğiz ya sadece geleneklerimizin oldugu kitaplar okuyalım. gerçi eski türk geleneklerinde islam da yok ama. islamdan sonra başlıyo heralde bizim kültürümüz.
Açsın da götünü müstehcen bulsun.
"cin ali çocuk bahçesinde"de de ahlaka mugayir diye etiketlenirse şaşırtmayacaktır. zira kapakta, salıncakta sallanan kızın kasık bölgesi görünüyor gibidir. öyle olmasa neden çizgi görünsün orada. bkz. işaretli bölge:

görsel

bu arada: http://zaytung.com/sondakikadetay.asp?newsid=200430
ya bunlar 14 yaşında ki kız çocuğuna tecavüz edenleri serbest bırakanlar değil mi? yemin ediyorum yarın bir gün: "biz kerhaneye gidersek bu zinaya girmez ama siz sağ el kuralıyla elektrik sorusu çözerseniz bu zinadır." diyecekler diye içten içe korkuyorum.
artık iyice sapıttım ben demenin yeni yollarını bulmuş meb dir.
halkı cahilleştirme kitaptan soğutma çabasıdır yakında sadece risali nur külliyatı devi verilirse şaşılmayacak şekilde halk hazırlanmaktadır.
kavun var yumuşacık
http://www.facebook.com/v...video.php?v=1411144917744
rapunzelin eve erkek atması, pamuk prensesin yedi cucelerle beraber uyuması, kulkedisinin gece vakti alemlere katılması uzerine yasaklama gelebilir. hazır olun...
kemal sunal'ın eşşeoğlu eşşek repliğini bipleyen hükümetten farklı bir adım beklemiyordum zaten. şaşırmadım.
muhafazakar zihniyetin yasakçı azgınlığına bir örnektir.
"toplumun değerlerine saygı" kisvesi altında, gericilerin her isteğine hemen sarılan aynı kafadaki meb'dir.
Kitabı okumamıştır. portakal üzerinden müstehcen çağrışım yapan meb
Amına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar bakınızının çok yakışacağı haber. Ama veremiyoruz tabi o bkz'ı göte girer diye.
üniversiteye gitmiş bünyeye kendini hatırlatan mebdir.

sahiden ne kadar saçma iş varsa yapan kobay faresi gibi öğrenci deneyen bir meb vardı ne oldu ona? hala duruyor mu? va amk.