bugün

asıl başlık şu olacaktı;

şehitler üzerinden siyaset yapan yazarlara açık mektup. lakin lanet olası 50 karakter.

allah belanızı versin sayın yazarlar. burada canımız yanarken yok akepe olmasa böyle olmazdı yok cehape olsa daha fazla olurdu, mehape apoyu asmadı gibisinden entryleri okumak beni dinden imandan ediyor.

allah bu tarz entry giren tüm yazarları kahhar ismi ile lanetlesin. bırakın o kınalı kuzular yattığı yerde rahat uyusun. sizler nasıl şerefsizsiniz ki o mübarek şehitlerin ardından böylesine rant çıkarmaya çalışıyorsunuz. artık yetti gayri bu kansızlığınız. bu tarz entry giren yazarımsı sıçmıkların çoğunun askere gitmediğinden eminim. çünkü o bölgede askerlik yapmış insan kesinlikle bu tarz iğrenç düşüncelere kapılmaz o mukaddes şehitlerin üzerinden siyasi prim yapmaya çalışmaz. asıl bölücüler pekaka olduğu kadar sizin gibi karaktersiz namussuzlardır. o pis kokan köpekçe entrylerinizi silin ve sözlükten siktir olup gidin.

hepiniz beş para etmez değersiz insan ziyanlarısınız. siyasetinizi siktirip gidip nerede yaparsanız yapın ama o mukaddes insanları o pis ağızlarınıza almayın onların adını anmayın.

bu bahsettiğim yazarlar için dip not.
şimdi siktirin gidin

sözlük moderasyonu bana ceza verebilir beni silebilir lakin lütfen bu entry'mi silmeyin.
(bkz: kendisi ile çelişen yazar)

madem düşüncen bu "şehit üzerinden" ifadesini koyma, başlık hit olmasın ha? sanki herif bir farklısını yapıyor. ayrıca bu entrym silinecek ama umarım okursun bunu zekai.

(bkz: forum chat tarzı entry)

edit: nick'e bakmadan yazarım, görseydim küfür de ederdim.
(bkz: allah onları helak etsin)
altına imzamı atacağım mektuptur. şehit olan kardeşlerimizin ardından dua etmek bir fatiha göndermek yerine yok akp'siydi, yok chp'siydi, yok mhp'siydi demek ayıptır, yazıktır. bu ülkede 25 yıldır bu sorun var ve bahsi geçen sürede hepsi iktidara geldi ve bu sorun zaman zaman azalsa da hiç bitmedi.
şehitlerin üzerinden siyaset yapan; çağırsınlar şöyle yaparız dağa çıkarız yakarız yıkarız deyipte bol keseden atarlar, askere gitmemek için 10 yıl açıköğretim okuyan arkadaşlarıma sesleniyorum.
allah sizleri ıslah etsin.

edit: memlekete faydalı olmak isteyen üniversite gençliğini ayrı tutuyorum.
--spoiler--
şehit üzerinden" ifadesini koyma, başlık hit olmasın ha?
--spoiler--

beynim ambale olmuş durumda. zaten adam şehitler üzerinden siyaset yapılmasını eleştiriyor. onu da başlığa yazacak elbette amk.
şehit açıklamasının arasına yeni anayasa, internet andıcı sıkıştıranlara yazılması gereken mektuptur.
Şehit edenlere değil, o şehitlerin hesabını soranlara vıdı vıdı eden, kapasitesiz bir liseli ergen beyinden çıkmış mektup.

Bu kadar lafı o askerleri öldürenlere etseydin, belki biriki teröristi öldürürdün sıkıntıdan da bir işe yarardın. Çünkü çok sıkıcı ve sığsın.
şehit üzerinden muhalefeti eleştirecek kadar kendi beceriksizliğini ve terörü hortlamasını gizleyecek kadar utanmazca açıklama yapanlara gitmesi gereken mektuptur.
ulan aq 10 senedir iktidarda olacaksın, son 40 günde 100'e yakın şehit vereceksin sonra siyaset yapıyorlar diyeceksin.
azıcık edep ve şeref yahu.
açılım dediniz, ergenekon dediniz pkk'ya güç verdiniz.!!