Bugün saat 16.00 civarında vurulan tankın içindeki devrem...

Kardeşim...

Allah mekanını cennet eylesin...

Saygılar sunuyorum azizim...
görsel
allah rahmet eylesin.
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun .
orospu evlatlarını temizlemeye çalışırken canını teslim eden vatan evladı.
anası anamız babası babamız.
bu site de dahil olmak üzere teröre destek veren en küçük birime sesleniyorum.
ananızı sikeceğiz.
Ruhları şad olsun.
teğmen çubukçu ve tüm şehitlerimizin ruhu şad olsun.

ateş düştüğü yeri yakar.
içleri yanan analarının, eşlerinin çocuklarının babalarının başları sağ olun.

tankın içinde vurulmak, amerika, köpeklerine verdiği silahlar, kalleşlik,
boş laflarında dışında cesurca karşı çıkamamak, adam gibi tepki koyamamak...
Bu tank işi çok tuhaf. Gerçekten çok zor. Ne kadar modern olsada yürüyen tabut bana göre. içi kapan gibi. Allah yardımcıları olsun.
Başımız sağolsun.
devrem

5 kilometre tam teçhizatlı koşuda benim kompozit başlığımı taşımıştın. nasıl bitirdik o koşuyu bilmiyorum. cezalıydım telefonum çalışmıyordu kız arkadaşımla konuşmuştum kaç saat telefonunla.

ne ben koşuyu geçtiğim için mezun oldum ne de kız arkadaşımla devam ettik.

mezun olup erdin o şerefe teğmenim. şimdi daha kutsal bi rütbeye sahipsin.

intikamın alınacak. kanın yerde kalmayacak...
Yazik planlarin kan acligi bir can daha almistir. Kimilerinin sevdasi kiminin ocagina dusen ates oluyor.

Mutlu uyu cihangir.

Fasistinizin de sosyalistiniz de allah belasini versin yeter lan yeter. Olmesin kimse, evsiz kalmasin, babasiz kalmasin ocaklar.
Tankci olmak cephede sağlam psikoloji gerektirir. Kör noktası çoktur, tehlikenin nereden geleceği belli olmaz. Bu sebeple tankların mevzilendigi yerlerde ihalar ile düşman unsurlarının tespit edilmesinin çok önemli olduğu düşünüyorum. Allah rahmet eylesin.
2015 devresi 15 temmuzda kursiyer tegmen olan cihangir g3ce egitimi diye birliğe cagirilir ne olduğunu anlamadan sabah olur ve baris dedebag gelir fetonun tegmenleri uzerime ateş etti der ve kameralar önünde rutbelerini söktürür ve cezaevine gonderilir bütün tank kursiyer tegmenler, 4 ay sonra anlaşılır darbeyle uzakdan yakından bi alakaları yoktu yurtdışı yasagi adli kontrolle serbest birakilirlar, tayini kibrisa cikan tegmenleri yurtdışı nedeni ile tayinleri iptal edildi ve sınır birliklerine gonderildiler, suriyeye sınırötesi operasyon olunca savci bunlarin yurtdışı yasagini kaldirir. Furkan yayla dan sonra ikinci sınırötesi operasyon şehidi 2015 devresi mekanın cennet olsun sehidim.
Allah mekanını cennet eylesin...

Saygılar sunuyorum azizim...
görsel