bugün

bir zamanlar sanırım kamil koçta verilmekte olan çok leziz dardanel marka sandviçler... o kadar içindekileri kontrol edip evde yapmaya çalıştım aynı olmadı, markette aradım yoklardı, yoksa hepsi bir rüyaaaaa mıydııı?
Gereksiz yere zahmete sokan ve vermeseler daha iyi dediğimiz cinsten ikramlar.
envai çeşit osuruk kokusu *
sanırım şu sıralar altın ekmek denilen yiyecektir.
ne derece ikram olduğu tartışmaya açık bir durumdur.

-buyrun kekiniz
+bu kadar küçük mü?
-evet o kadar büyük, yanınızdakiyle bölüşünüz, israf etmeyiniz.
+yuh amk, yemiyorum lan al gözün doysun.
pamukkale turizm bu konuda birçok firmadan öndedir.
sınırsız içecek, iki defa kek veya kraker (ikisinden birini seçiyorsun.) ve sandviç veriyorlardı.
şimdi bu ikramlara bir de çikolatalı-sütlü puding eklenmiş.
kendilerine helal olsun diyorum. verdiğim paralar tamamıyla helal olsun.
kamil koç her zaman tercihim olmuştur konfor olarak servis olarak güven olarak .
(bkz: kek)
aslında emekçi kadınlar gününde yazacaktım bunları ama tırstım lan çok tepki alırım deyu. tırs tırs tırs. zaten nicki gördüğünüzde dayanıyorsunuz eksiye amına koyim.

arkadşa kadın erkek eşitse, ben niye hiç bir şehirler arası yolculukta hosttan ekstra kek, çıııbıık kraker, nescafe içemiyorum da ön koltukta oturan gri eşofman altlı, makyajlı, daaaaş hatun (ohhşş) çatır çatır ekstra ikramlardan yararlanıyor? bunu bana izah etsin arkadaşım biri. şaka len şaka nedenini biliyoruz; 16 yaşında olabilirim ama bazı konulara benim de kafam basıyor.

kolpa tanımı da yapalım entry siliğe düşmesin; hiçbir zaman ekstralarından yararlanamadığım ikramlardır. kadın erkek eşittir lan!
yer: uludağ seyahat
sene: yıllar önce

Zak: abi bir tane daha top kek alabilir miyim?
Muavin: al abicim üç tane al! ben mi zengin edecem bu ibneleri!!!
iskender tadı veren küçük bisküvilerdir.
Poşet çay ve bir dilim kek.
en nefret ettiğim sallama çay. ki demleme çaydan vazgeçmem asla birde kek.
Pet bardakta kola ve kek. Nedense evinizde yeseniz aynı tadı vermez.
1 bardak çay ya da nescafe yanında kek ya da bisküvi ama en acı olanı o çayı içmek için bardağı kaldırdığında otobüsün frene basması..
kamil koçta unonun taze sıcak poğaçalarından veriyorlar, üf yanına da çay. yalnız bunun için bile binerim.
kahve alayım. yolculukta bi başka güzel.
Nescafe bayat pek çay su. Ancak bir tek kamil koç ve seç bu konuda çok iyi.
2014 yılında kamil koç ile yaptığım yolculukta ikram ettikleri kurabiye çok lezzetliydi.
Bu kahvelerin ozel boyu vardır. iki parmak suya çok yoğun gelmesin diye azaltılmış tıbbi numune gibi bir nescafe 3 u bir arada imal edilmiştir.
Olm bi kere dondurma verdiler lan tamam belki minikti ama verdiler kıymet bilin azıcık be.
Sürekli su isteyen arkadaşıma 1.5 litrelik su şişesini vermişlerdi. Bence anlamı derin.
Muavinler tarafından verilir.
istanbul- sakarya gibi kısa süreli otobüs seferleri ise içecekten başka bir şey ikram edilmemektedir.
Nilüfer seyahat poğaçası ve keki.