bugün

gözden ırak olan gönüldende ırak olur der atalarımız bu söz cok doğrudur insan bu unutuverir çünkü böle şehirler uzak aşk maşk da yaşanmaz sevdiği yanında olur insanın sevdiğinin yanında olur insan.
her zaman zordur; sevdiceğin kokusuna, gülüşüne, tenine hasret bırakır insanı.
anı yaşayamadığın sanal dünyanın ayakta tuttuğu sevgi , aşk, ...
internet telefon ile ayakya duran aşktır. herkes bilir ki bunlarla ayakta duran aşklar ölümü tadacaktır. böyle durumlarda çok çok extrem ve düz insanlar dışında taraflar ilişkiden sıklır ve ya normal hayatlarını sürdürdükleri yerlerde elbet karşılarına birisi çıkar olmaz demeyin şansınızı denyin size de çıkabilir.
'' Günaaaaaaydın Canım sevgılım =)
Boğucu bır cumartesı sabahı,bıkkın bır vücut, bır türlü anlam veremedığım garıp hısler... * neden güldüm kı şımdı.
Bugün hıç yatağımdan kalkmak ıstemedım. Olur olmaz şeyler düşündüm.Gızlıce, sessızce. Bır gün olacaklarını hayal ederek. Olacaklarda bılıyorum. ISTIYORUM CÜNKÜ!

Sahte bır cumartesı sabahında senınle paylaşmak ıstıyorum bunları,nedensız.. Umarım bır takımda olsa ıcını ısıtır bu düşünceler.
Sabahları hıç yatağımdan kalmak ıstemıyorum. Erkan yanımda olsa dıyorum, bütün gün sarılsak tembellık yapsak. Elımızde kumanda bütün gün salak salak türk fılmı falan ızlesek sfdf ahaha.Zaman dıye bır şey olmasa, hayat dursa öylece. Sadece ıkımız olsak.

Bazende gıtmek ıstıyorum uzaklara.. Düşünmek ıstıyorum uzunca herşeyı. Tam kararımı verdığım an sen cıkagelsen dıyorum. Boynuna atlasam.. Öpsem.. Öpsen..

Ama susuyorum ışte..

Işte böyle, Bazen susmak lazım öğrendım.Bazende herşeyı ortaya yığmak lazım * Icın böyle dolar dolar taşarsa onları etrafına sacmadan, sahıbıne vermek lazım...

Bıtanecık tek ve sonsuz sevgılım benım, günün olabıleceğınden cok daha güzel geçer umarım =) ...

D.N : Bu yazdıklarıma sakın cevap yazmak zorunda hıssetme kendını. Tüm bunlar karşılık beklemeden yazıldı. Cünkü zaten bunlar ve bunlar gıbı bır cokları kendı hallederınde, sessızce ve kımseye zarar vermeden her gün sayısızca ve defalarca hayal edılmış ve edıleceklerdır...
Ummmuuuucuukkk.. Cok sevılıyosun.Cok cok cok =)

bu bir mutluluk oyunumu
bizler piyon muyuz yada şah mı
hayat tiyatro sahnesiymiş bana ne.
ben sadece kendimi kendimle yaşamak isterken...fazla söze gerek yok.
sahne sadece altımdan gelip geçen hayat.
başrolde yine acılarımla gözyaşlarımla ben varım.

seni sevdim de ne oldu sanki.
bana ne verdin kırık dökük bir ayna gibi görünen görüntünden başka.
ya hep saydamdın ya hep buğulu.
asla göremedim içinde ne olduğunu.
ve sen son sözünü söylemeden çekip gittin hep.
ve ben ne olduğunu asla anlamadım.

her özlediğimde babamı
aslında aklıma gelenin anılarım oldugunu gördüm.
ben yanlızdım sonuna kadar da yanlız kalacaktım bilmeliyim.
ama asla bilmek istemedim.
ne ben o koşup oynayan çocuktum ne de onlar beni eskisi kadar
iyi tanıyordu.
herkes kendi yağında kavruluyordu.
ve benim kendimden başka gidecek hiç bir yerim yoktu.

kaçamıyordum.
kaçtıkça üzerime geliyordu saçma sapan dünyam.
ben sonuna geldikçe nedense en başına alıyordu beni.
yaşamalıydım bunu bile bilmezken.
kendime nedenler sonuçlar ararken buluyordum kendimi.
nerde oldugumu neden oldugumu bilmeden....

Akrep ve yelkovanı tutmak istedim ellerimle, yapamadım. Kızgın bir babanın kızına saplayacağı bıçağın ucunda gördüm yüzümü. Hayatları zorla elinden alınan insanları izledim, çığlıklarımı içime hapsettim.

Affedilmek de vardı ama ben cezayı seçtim. Gözüm hep kötüyü, yanlışı, çirkini görecek ama dilim hiçbir şey söyleyemeyecek
Ve gökyüzünden şehrin kalabalığına düşen kanatsız meleği kimse fark etmeyecek.

Kanatlarim yok ama belki ucarız ha?

''

diye bir mail almaktır. bir cumartesi sabahının köründe...
aslında coktan kaybetmişsinizdir ama içinizde bir yerlerdedir.
ne kadar büyük ve eşsiz olsada bulamazsınız.
ta ki böyle bir mail gelene kadar.
hani kampanyalar yaparlar 5000-10000 sms falan.
yetmez size.
günler cok kısadır.
kavusamayacagınızı bile bile tek tek sayarsınız.
kimsenin yüzüne bakmazsınız mesaj atmaktan.
tek tek sayarsınız tam 1034 gündür vardır.
bir kere koklayamadıgınız, bir kere dokunamadıgınız için kahrolursunuz.
sonra o gün gelir.
hiç bilmediğiniz bir sehrin terminalinde bulusursunuz.
o evinden siz evinizden gelmişsinizdir.
sen de o da bilmez o sehri...
ve gözlerinize inanamazsınız!
sesini birebir duydugunuzda patlayacak gibi olur kulaklarınız...
öpmekten rengini yitirmiş telefonunuzu gösterirsiniz o da onunkini...
ve birden terminalin ortasında oturdugunuz cimlerde gitme vakti geldiğini anlarsınız...
son günmüş...
ve bir daha asla unutamazsınız asla...
o gün her sey biter.
o gitmiştir nedensizce!
evet evet gitmiş.
bir daha olmazsınız asık...
yetişkinlere göre bi ilişki değil be abi.
buluşma noktası msn.
anlaşılan o ki , sevgili gibi mahrem bi şeyin en özelini bile * ifşa ettiren bişiymiş.. durum böyleyse ben almayayım..
zordur, acı çektirir, allah kolaylık versindir.
tcdd ve otobüs firmalarını ihya eden aşktır.
(bkz: galaksiler arası aşk yaşamak) * *
otobüslerde kurulan hayallerin hostun, abi su vereyim mi demesi üzerine kesintiye uğradığı aşk.
pek tasvip edılmemekle beraber olası kısa sureli kısa süreli ilişki şekli.
birde bu ilişki türünde sinema salonlarıda önemli yer tutmaktadır..
eğer şehirler arası mesafe 15 20 günde bir görüşmeye izin veriyorsa, en sağlıklı ve düzenli iişki tipidir, tabi karşınızdaki boynuzlarınızı kaşındırmıyorsa.
yaşanmayan aşktır. yani başlanır bir süre aşk yaşanılıyor sanılır fakat ayrılık çanlarının çalması suretiyle yaşatılan aşk ölür. yaşadım ordan biliyorum. olmuyor arkadaş ben burda sevdiceğim uzaklarda. sevmeye engel değil mesafeler denir ama bu da yalandır bal gibi engel, 5 saatlik yol nereye engel değilmiş. istediğinde gidip sevgili kişisini göremedikten sonra..
askin en guzel yasanilan durumlarindan biridir. Uzaktayken, onsuz yaptigin her sey de hissettigin o iskencedir ask. Mutluluk yoktur icinde. Insana o mutsuzluk lazimdir o anlarda. Cunku o mutsuzluklardir askini yasatan..
polifonik aşk yaşamaktır. sms in nerdeyse sınırsız hale geldiğinide düşünürsek en çok parmaklara zarar veren aşktır.
iki tarafta birbirini seviyorsa ne kadar zor olabilir ki dediğimdir.illa romantik acılar çekmek istiyorum ben denecek ise şuraya alalım ;
(bkz: kıtalararası karşılıksız aşk yaşamak)
şehirler arası mesafenin uzaklığıyla yaşanılan aşkın büyüklüğünün genellikle doğru orantılı olduğu , çoğu zaman pahalı olan aşk türü.
telefon şirketlerinin en çok desteklediği aşktır.
kişiler için zordur o anı yaşayamazlar yazık ederler kendılerine çünkü ayda bir iki ayda bir bilmem belkide 3 ayda bir hatta bilmem kaç zamanda bir birbirini görmek zordur. aslında kolayda olabilir ama bu belli bir uzun tanışmışlıktan sonra olacaktır . mesela 5 senedir bir ilişkileri vardır o zaman olasıdır .madem olabilir bir örnek vereyim attila ilhandan mısra : uzak bir telefonda ağlayan yağmurlu genç kadın demiştir şairimiz.
Şehirler arası yolculuk gibidir.
Ne varmak istediğin yerdesin, ne bıraktığın yerde.
(bkz: her diyarda bir yarim olsun gerisi yalan olsun)
teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanmaktır.