bugün

did you mean shaquer shaquer.
-do you speak english?
+yeah! i speak şakır şakır english!
öğrenimini Rotterdam daki bir ingiliz okulunda gören san dimas

amerikan aksanında oldukça iyiyim fakat ingiliz aksanında zaman zaman fena tökezliyorum. Bu yüzden okulumdaki ingilizlere açılamıyorum bile.

+ ingiliz bi kız. S: San dimas

+ San dimas, hadfunlastnight?
S: i beg ur pardon?
+ I mean, how was the party last night?
S: ohh ohh got it, well that was amazing except some of the guys puked all over my house.
+ HAHAHAHA.
S: come on girl, it's not even funny.
+ What the fuck are you talking about, anyways, i gotta go now.
S: ??

demek istediğim tek seferde anlayamıyorum zaman zaman.
21 years old, I am michael.

burada yazan 21'i türkçe olarak okuyorsan, şakır şakır ingilizce bilsen ne yazar ? ha yalamaya devam edebilirsin.
şakır şakır rusçamla ben burdayım.
(bkz: kalisky). Bilmekle kalmaz bilmiyorsunuz diye sizi hor görebilir, dikkatli ingilizce cümleler kurmak gerekir kendisine misal: what the fuck?
(bkz: dream for a requiem)

ben birazcık tercümanım da. sevgiler.
ı know english language şakırly şakırly. yes, ı accepted it, however not too fluently. for example, ı can not talking about history with someone. or ıf ı go to abroud whereever, ı can't explain own. all of these are not true. ha ha. the hamd for the allah, ı speak english şakkır şakkır ana bacı kro.

edit: eziğin biri çekememiş , utanmadan eksilemiş ya yok böyle bişey. mad yaa moody yaa.
(bkz: çat pat ingilizce bilen sözlük yazarları)
-hi.
+how are u ?
-im fine u ? what are you doing ?
+ingilizcem bitti gideyim ben...
ingilizce entryler girip aklınızı alabilecek yazarlardır.
çoğunluğu dile hakim olduğu halde konuşmada sıkıntı yaşayan yazarlardır. yine de ingilizce yanına bir dil daha eklemişlerse çok daha hayırlı bir iş yapmış yazarlardır.
amarıkan hava usussunda calısmıs bırı olarak ben degılım.
yavaş yavaş erişmeye çalıştığım mertebe. Az kaldı az
pensilvanya'da "şakirt şakirt" ingilizce öğrenenler de bu grubun içindedir.