bugün

(bkz: yokluk)
net olarak söylüyorum cok rahat bulundugu ve isi fiilasyona sokmanin en kolay oldugu icin yapan insanlardır .
uludağ sözlük yazarlarının içinde bulunduğu muazzam yokluk duygusunu gözler önüne sermektedir.
Tamam bunu kabullendikte fuckbudy olayını ciddiye alan yazarlar. Onları ne yapcz yokluk bu heralde hiç mi paralari Yok elli altmış lira anlamıyorum.
(bkz: şaka maka sözlükten sevgili bulan yazarlar olması)
sözlük olsun gerçek hayat olsun illa ki bir sevgiliniz olur fakat bunu normal yaşantınızda yaşamanız daha mantıklı olur. Çok çok iyi biri de olsa klavye üzerinden muhabbet ediyorsunuz tık tık yazarken sevmekte kavga etmekte çok basit. Birinin yüzüne söyleyemeyeceğin şeyleri söyleyebilirsin bu da seni başka biri yapar.
Yani olur yahut olmaz diye büyük konuşmaya gerek yok. illa ki sözlüğü hoşsohbet tadında yaşamak istiyorsanız da dürüst olun bir öyle bir böyle olmayın.
Ki bunu sevgili için değil normal bir muhabbette de yapın. Aa sevgilim olsun diye yazarsanız abazan olursunuz ki kız erkek fark etmez.
Muhabbetiniz ilerler hoşlanırsınız. Samsuna * gidin demiyorum ama konuşursunuz işte.
Evlenen, nişanlanan insan gördüm.
Büyük konuşup yadırgamamak gerek.