bugün

Fesupanallah modern fiziği çökertmiş gerçektir.

Aynştaynı bol bir milletiz de işte, uluslararası ortamlarda rezil olmamak adına gizli tutuyoruz bu güzide değerlerimizi.
Fizige yeni giris yapmaya calisan ve ne kadar sacmaladiginin farkinda olmayan kisi soylemi. Ins ogrenir bunlari da ileridesu dediklerine kendi bile gotuyle guler.
zaman durmaz. ışık hızında seyahat eden kişi için yavaş akar.
bir şey ışıktan hızlı giderse sadece gözlenemez, yani karanlık olur. bu kaybolduğu anlamına gelmez sadece bizim onu göremeyeceğimiz anlamına gelir.
Alla allah bu akşam herkes tespit sıçıyor amk. (bkz: ibretlik tespitler)
ışık hızına gerek olmayandır.

uçakla almanya'ya git. sabah 10'da binip 9:30'da iniyolla. yarım saat kazanırsın hayattan.
seküriti seküriti! alalım bunu burdan.

hawkingin duyunca şaşacağı gerçektir.
Şu an uykumu gerçekten kaçırmış teoridir.
mantıklı.
ne öyle yok zaman akmıyor falan yalan şeyler bunlar.
3 + 1 evin içinde düşünülmüş gerçektir. odadan odaya ışık hızında koşarak denenmiş ve einstein ın yanıldığı kanıtlanmıştır. alkış..
Bağlı olduğu objeye bağlı değişen gerçek. Eğer kendini baz alırsan ışık hızına varabilmen için kütlenin olmaması lazım. Bu çözülür, sende beyin yok ve beynini bu hıza çıkartabiliriz. Çıkarttık diyelim, beynine göre hiçbir şey olmamışken dışardan bakan ben için on saniye geçmiştir.
olmayacağı için düşünmeye gerek olmayan boktan gerçek. hiç bir sik ışık hızına ulaşamaz ve onu geçemez. ha geçseydi dünyadaki her formülün, kuralın vs değişeceği için yarrağı yerdik.

edit: eveeet ben de bunu bekliyordum amına kodumun malı.
Işık hızını kaç aldı da o sonucu buldu acaba dedirten başlık.
Zaman yavaşlamaktadır. Aslında bu da bir neyi daha hızlı olunursa zamanın durması gibidir.
hawkingi üzen gerçektir.
pi sayısını küsuratsız 3,14 alinca düşülen hata. oysa tam olarak alsa, amına bile kor.