bugün

Kelimelerin kifayesiz kalacagı okulumsu..

Gerek prosüdürleri gerek egitim bicimi gerekte ogrenci alımıyla ilgili derin yaptırımlar da bulunan ilim irfan yurdu(!)
Türk hakemlerinden daha çok küfür yedikleri rivayettir.

Neden mi ?

"iyi insan yetiştiriyoruz" sloganıyla ironi kavramının sınırlarını zorlayandır.Zira dolandırmak kavramını
eğitimin önünde tutmuş ve her platforma yeni katılan potansiyel bi üniversite hayallerine bürünmüş ögrencinin
haklarına tecavüz edendir. Yetenek sınavlarıyla girişe hak kazanmış öğrencileri tutulmayan bölümlere yönlendirerek
burs hayali ve sene sonu bölüm geçişi garantisi vericegini temin ederek kayıt yapmışlardır.
Sene sonunda ne burs, ne de bölüm geçişi sağlayan kurumdur.
122 yıllık tarihiyle bu yola başkoyan bi platformun birkaç milyar kazanç sağlamak adına düştüğü durum gerçekten
utanç verici bi tablodur.
Troll hocaları sanat ifşa etmek yerine güzide okullarının yaptırımlarıyla övünmektedir.Okul hakkındaki şikayetleri
dile getirmek üzere gerekli mercilere cıktıgınızda size meşgul oldugunu soyleyenlerle doludur.
Bizler sadece sizin dilinize pelesenk olan "iyi insan yetiştiriyoruz" ulvi bi sloganının gerçekligine inanarak görevlerinizi yerine getirmenizi istedik.
Bizler sadece sanat adına birşeyler ögrenmek istedik..
Hibe edilen bir yıla mı, boşa giden paraya mı, yoksa çaldıkları hayatlara mı? acımalı siz karar verin.
istemediği bölümde okuyan onlarca öğrenciyi mağdur statüsüne sokmuş ve hayatlarıyla düpedüz oynamıştır.
Eğitim için gelenleri prograssive ruh haline sürükleyip dillerinde futursuzca ve milyonlarca küfür yarattıran bu yuvaya
gelmeden birdaha düşünün..
vakıf üniversitelerinin birçoğunun para peşinde olduğunu düşünürsek çok da şaşırtmayacak durumdur.

tabii burada ota boka üniversite açılmasını yükseköğretim sorunun bir çözümü olarak görenlere de ayrıca selamlarımı iletiyorum. internet bannerlarıyla öğretim görevlisi arayan üniversitelerden memlekete ne hayır geleceğini de merak ediyorum.
tamamı negatif enerjiyle yüklü, kimsenin mutlu olmadığı okulumsu!...