ekmeleddinle heryeri ekleyeceklerini hayal etmiş olabilirler.

eşkiya dünyaya hükümdar olur mu? ya da kuklaların ömrü ne kadardır mı demeli?

emperyalist baronların ağızlarına sürdüğü bir parmak bal ile kendisini padişah oldum sanan cahillerin şerrinden sen koru yarabbim...amin.
türk insanlarını rehin almasından sonra türk topraklarına da göz diktiğinin göstergesi.
işid ile birlikte ırak devleti zayıflatıldı ve peşmergelerin kürdistan projesine temel hazırlanmış oldu.

gerekli bilgi burda : http://www.yenicaggazetes...ik-firsatiymis-98644h.htm
osmanlının kanuni zamanındaki haritayı anımsatmıştır.
sicilyanın haritada niye yer almadığını merak etmekteyim. sicilya emirliği kurulmuştu bir aralar. ayrıca balkanların tamamı, orta avrupa, ispanya gibi yerler haritada yer alırken 100 milyon müslümanın yaşadığı bangladeş ve çevresi es geçilmiş.
ırak gibi bi devletin (devletten bile sayilamaz) topragina el koyarsin anlarim da endulus ne amk.
üç günlük örgütün C.I.A desteği ile ortadoğuda atağa kalkıp kendini bi halt sanıp medyada show yapmasıdır.
yaklaşık 6 ay sonra liderleri yine onları ayaklandıran cia ajanları tarafından yakalanıp infazı için yalan adaletlerine teslim edilecektir.

KAOS olmazssa Rochefeller, Rockshild gibi kurumlar beslenemezler.

Şimdilik kaosun ve korkunun adı işid.

Shell ve Totale Kâr payları gitmeyince oraları karıştırmak tabiiki mecbur oldu.

Başarılı oldular mı?

Başarılı.. Operation Completed.
islam devletlerinin şimdiye kadar ayak bastığı bütün toprakları içerdiği için normal olan durum. öte yandan gösterilen harita, ışidin ne kadar sikko hedefleri olan bir örgüt olduğunu da gösterir. bu gerzekler iki şehir aldılar diye aynı gazla istanbula kadar gelebileceklerini sanıyorlar. kim bilir kendi aralarında neler konuşuyorlar? belki tüm bu toprakları ele geçirdiklerinde mehdinin dünyaya ineceğini, istanbulu alan komutan ve askerlerin şehitlik mertebesine ulaşıp cennete gideceğini falan da düşünüyor olabilirler. akılsız insan her şeye inanır zaten.

ama yine de korkutucu bir durum. el kaide falan en azından bu sistemin nasıl yürüdüğünü bilen bir terör örgütü. gücünü bilen, uzun süre de varlığını sürdürmek amacında olan bir örgüt. ışid ise el kaide ve el nusradan beklediği desteği alamamasıyla birlikte, tam bir kör kurşuna döndü. şu anda ben bu adamlardan her şeyi beklerim. büyük şehirlerde bomba patlatmalarını da, bağdata saldırmalarını da... kısaca her şey beklenir bunlardan. bu yüzden çok tehlikeliler ve bir an önce askeri bir darbe vurulması gerekiyor bu adamlara. aksi halde örgütün emrindeki militanların da sayıları her geçen gün artacaktır.
bu haritaya göre rusya'nın da ışid'in şeriat sınırlarında olduğudur. yoksa ışid rusya'yı da mı işgal edefgdfgdfgd. yazamadım. *
bu adamlar ne içiyorsa, nereden gazlanıyorlarsa ben de istiyorum. şu öz güvene bakasana adamlardaki, vay be !