Türkiye Cumhuriyeti etnik, iktisadi, kültürel, ideolojik ve politik yönleri olan bir “Türklük Söz­leşmesi” üzerinde kuruldu. o yüzden atalarının kemiklerini sızlatma ırkını sev, ırkından sev ve yüzde yüz türk ol.

açık ve net evet.
olmak için hiçbir şey yapmayıp da olduğu birşey için salyaları aka aka övünmesidir insanın.
türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusunun; "---ne mutlu türküm diyene..." sözünü bile anlayamamış ırkçı fino söylemidir. düşün bak, adam; "---ne mutlu türk ırkından olana..." dememiş.
doğmadan önce bize “din seçin, aile seçin, ırk seçin” gibi şeyler sorulmaz. yani ırkçılık yapmak çok saçma! vatanını, toprağını, kültürünü, halkını sev elbette ama ırkçılık yapma. insanoğlu gökkuşağı gibi rengârenktir ve bu gökkuşağı rengârenkliği ile güzel. her insan güzeldir, her ırk güzeldir. siz yeterki insan olun, insanca yaşayın, insanca sevin ve insana insan olduğu için değer verin.
benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir.
türklüğü; kangal, rotweiller gibi köpek ırklarıyla karıştırmış dana atasözüdür. ulan manyak mısınız. köpek mi at mı çiftleştiriyorsunuz. kaçınız gerçek türk ki birde üstüne gerçek bir türk karşı cins bulup çiftleşmeyi düşünüyorsunuz.

holştayn ineğimisiniz oğlum siz.
görsel
ülkücü hareket engellenemez!
türk olmak; ayrıcalıktır, başkalıktır.

türk demek; şu acunda millet olabilmenin şuuruna varabilmiş, dünden bugüne kendini her şekilde kanıtlamış; en üstün ırk demektir. kısacası,türklük ve türkçülük; itaat eden değil, itaat edilendir. yaşama biçimi, hayatı sorgulayış şeklidir. o yüzden asil türk; ırkını sev, ırkından sev ve yüzde yüz türk ol.

açık ve net evet.
boş laf. slogan söylem. bu kafalar eskidendi.

ne adam gibi millet olabildiniz ne de en üst ırk. yaşama biçiminiz çöp. ahlakınız zayıf. gelenekleriniz kayıp ve kirli. hayatı sorgulamıyorsunuz. zaten hiç sorgulamadınız.

ama konuşmaya gelince en yüksek tondan maşallah.

böyle olmaz. icraat yap. onu konuşalım.

not: kim olduğumu ve fikri ilhamlarımı aldığım kişileri bilenler bilir. iş bu entry kahvehane ülkücülerinin yüzüne bazı gerçekleri tokat gibi vurmak için yazılmıştır. bir nevi şeytanın avukatlığı bana kalsın meselesi. büyüdükçe anlıyorsun. bende o yollardan geçtim.
Biolojik olarak, 2018 yılı itibariyle ve Anadolu coğrafyasının dna özellikleri göz önüne alındığında gerçekleşmesi trilyonlarca ihtimalde bir olan bir ütopyadır.

Kısaca zırva.
(bkz: türkler bir millet ve ırk olma haysiyetiyle yeryüzünün en şerefli insanlarıdır)

(bkz: pier loti)

çıktığı kabuğu beğenmeyen, türk milletiyle yakından uzaktan ilgisi olmayan kişilerce boş laf olarak adlandırılan realite. gerçi biz Türkler kimseyi Türk usulünce yaşamaya zorlamayız. Herkesin kendi mevzuatı ile yaşamasına müsaade eder ve izin veririz.
bu dünya da çocuklar bile ölüyorken, ölüm her yıl biraz daha genç insanlara yakınlaşırken, kanser, ms gibi çaresiz illetler varken, gencecik insanlar göz göre göre o sandalyelerde eriyip biterken neden insanlar hala ırk, renk, din gibi şeylerin peşine düşer heralde bunu hiç anlayamayacağım. Tamam beş para etmeyen trollersiniz ama bu bunun olmadığı anlamına gelmiyor ne yazık ki. Bırak türkmü olur, kürtmü olur, gürcü mü olur, çingene mi olur! Bırak allah’a mı tapıyor, güneşe mi tapıyor, ineğe mi tapıyor, portakala mı tapıyor bırak! insanlar ne zaman silkelenecek, ne zaman gözlerindeki perde kalkacak! böyle kara zihinleri gördükçe nedense kendimi kötü hissediyorum.
kimse kimsenin ırkına karışamaz.
(bkz: ırkına sokayım)
bu başlık kimin ırkına karışmış acaba.. ulan buram buram cehalet kokuyorsunuz.

AMBLiYOPi hastalığı varsa acil hekime görün.

açık ve net evet.