bugün

milliyetçi insanlar için vatanı kurtarmak adına yazılmış öğütlerin oluşturduğu rehberdir.

1- Ya Allah Bismillah Allahu Ekber.

bak bu sözü aklından çıkarma. anlamı ne falan diye de sorma, gerek yok çünkü. sadece ezberle. ezberle ki miting meydanlarındaki diğer ülkücü kardeşlerinin yanında ezilme. bu bi paroladır. bi kavga mı var? söyle hemen: ya allah bismillah allahu ekber ! ne? asker mi öldü? ya allah bismillah allahu ekber ! kürt? ya allah bismillah allahu ekber. kim? komünist mi onlar? ya allah bismillah allahu ekber. anlayacağın bu söz olmazsa vatan da olmaz, aman diyim unutma.

2- Selamın Aleyküm Gardaş.

ooo en sevdiğim bu bak. eğer milliyetçi olacaksan bu da olmazsa olmaz. kendin gibi vatanına milletine bağlı, saygıdeğer, imanlı arkadaşlarınla karşılaştığında, ağzının bir kısmını gererek ''gahrdaşşhım'' diyeceksin. bunu demeyi unutup da sonra ben milletimi seviyorum diye gezme. darılırım.

3- Türk'ün Türk'ten Başka Dostu Yoktur.

olsaydı bide(!) tabi ki olmayacak. hiç türk'ün türk'ten başka dostu olur mu ya? bir de gelmişler ''barış istiyoruz'' diye bağırıyorlar ortalıkta. oha! şu vatan hainleri yok mu... hep onlar yapıyor bunları. ilk fırsatta al eline silahı, hepsini bul, acıma ve sık kafasına. vatan uğruna öldürmek çok yücedir. herkese nasip olmaz.

4- Türkler En Zekidir, Sonsuz Zekidir.

Türk zekidir! Türk en zekidir! Türk baya bi zekidir! Öyle zekidir öyle zekidir ki, dünyanın her yerinden ''nolur bizim üniversitemize gelin de ders verin, yalvarıyoruz'' sesleri duyulur. efendim önünü alamıyoruz bu zekanın. Çok çalışkan olduğumuzdan bahsetmişmiydim?

5- Vay Allahsız Gominisler.

vay kafirler ya. vatan hainleri bunlar. alacaksın hepsini, dizeceksin şöyle. ver allahım ver. çıkıp diyorlar ki ''tek dünya istiyoruz'' oğlum ne tek dünyası? bizde bu zeka varken diğer ülkelerle birleşmeye ne gerek var ki? saçmalıyorlar. yok efendim neymiş, kahrolsun amerikan emperyalizmiymiş. bizi başka güçler yönetmeye çalışıyormuş? yok devenin nalı artık. başka da bişey demiyorum. allah bu kafirlere bi an önce din iman getirsin, vatan sevgisi aşılasın inşallah. bu arada selamın aleyküm kardeş.

6- Dişe Diş, Kana Kan; Katliam istiyoruz Katliam!

her şeyin başı bu kürtler var ya. hepsi orospu çocuğu. ben pkklı değilim diyenlerine de bakma. hepsinin özünde var bu. terörist piçler. sen kimsin de benim toprağımı istiyorsun ki? kimsin? kürtçe diye bir dil uydurmuşlar, çıkmışlar ikinci resmi dil istiyoruz diye. yooh! vermiyoz ikinci dil falan. oraya o kadar yatırım yapıyoruz beğenmiyolar. zekiyiz biz kardeşim, nasıl beğenmezsin? o kadar zeki adamlar gelip oralara bişeyler yapacak, sen beğenmeyeceksin. iflah olmaz bunlar.

7- En Büyük Orospu Çocuğu imralı'da Yatıyor.

şimdi açıyosun facebook profilini, götürüyosun elini klavyeye. abdullah öcalan'ın ne kadar orospu çocuğu olduğundan falan bahsediyosun. sonra bikaç cümle de onu asmayan, imralı'da besleyen şerefsizlerden bahsediyosun hadi bakıyım, kontrol edicem. nasıl olsa bu apo asıldı mı her şey bitecek. hele bi asalım. zaten sikmeye geliyoruz hepsini.

8- Balkonuma Bayrak Asayım Da Vatanı Kurtarayım.

bu zaten basit bu kural biliyosun. mesela 2 asker mi öldü bi çatışmada, gerek yok bayrak asmaya. 2 tane amına koyayım, ne gerek olacak bayrağa. şöyle 20-30 kişi ölecek ki alacaksın bayrağı, bi güzel asacaksın evinin balkonuna camına. böyle olacak ki bi anlamı olsun dimi. sonra karşı komşuna gösteriş yapcaksın; ''bak ben daha milliyetçiyim, benim bayrağım en büyük.'' diyeceksin.

9- Bu Vatanı Sizin Gibi Kafirler Kurtarmadı.

Biz imanlılar kurtartık, atayist gominisler değil. kimden mi kurtarmaya çalışıyoruz? bilmiyoruz. maksat kurtarmak. vatan olsun da nasıl olursa olsun. o yüzden bu sözü de aklından çıkarma, lazım olacak. yeri geldiğinde imansızlara karşı kullanacaksın bunu.

10- Beyler Kavga Var.

bak şimdi vatansever kardeşim. muhtemelen öğrencisin. okuduğun lisede veya üniversitede çok mübarek ülkücü gardaşlarımız vardır. okul çevresinde ve içinde volta atarlar, hadi bulamadın, ceketlerinde rozetleri vardır. ordan tanırsın. onları buluyosun hemen, seni ocağımıza yazdırıyorlar. işin düştü mü hemen bize geliyorsun tamam mı gardaşım. hiç çekinme, bi kavga mı var? hemen bizi haberdar et. arkadaşlar meseleyle ilgilenecekler. bu altın kurallardan biridir. aklından çıkarma; okulda ve çevresinde asla yalnız gezmiyosun. sana korkak diyenlere bakma, onlar bilmez. erkek adam dediğin yanında en az 5 kişiyle gezecek. hadi kardeşim allaha emanet ol.
vatanı korumak için bunlara gerek olmayan rehber.

her vatanını seven de ülkücü olmak zorunda değil. vatan ülkücü çapulculara kaldıysa vay halimize...
milliyetçi gardaaaşşşlarımızın bir türlü cevap vermediği rehber.
yeni başlayan için vatan kurtarma yeri;

(bkz: facebook)
elhamdülillah çok yararlı bir rehber oldu, türk' ün yaptığı tespitte bir ayrı zeki oluyor elbet lakin gardaşım, o ben bir ateyistli mahlas ' ı çözemedim. sözlük dağılırken bi yere ayrılma bi şey gonuşacaz senle...

- alper, kürşat lan yıkım var çıkışta hazır olun!
tek başına gezme tek başına gezme tek başına gezme tek başına gezme tek başına gezme ve tek başına gezme.
üç beş çapulcu ateyizin görüp duyduklarıyla vatan kurtarma rehberi yazılmaz, asıl rehber kur-an hedef turan'dır.