bugün

Lazıyla, kürdüyle, arabıyla, çerkeziyle, alevisiyle, sünnisiyle sevmeyelim birbirimizi!!!
Öldürelim, kin kusalım, nefret edelim birbirimizden!!!
Kusalım birbirimizin üstüne!!!
Aferin size!!!
Bir ülke ancak böyle dik durur, vehametin, zor günlerin altından, ancak bu mantıkla kalkar!!!
Alkışlıyorum sizi!!!
itin, uğursuzun, bölücünün ekmeğine yağ sürelim bu söylemlerle!!!
Takdir ettim sizi!!!
Şehitlikleri gezin..72 milletten insanın, nasıl tek yumruk olduğunu, zor günlerin üstesinden, birbirine tutunarak nasıl geldiğini görün!!!
Onu da mı yapamadınız?
Yüzünüze bi su çırpın, açın pencerelerinizi, oksijen girsin!
Evet sevmeyelim...Lanet edelim...vatana, millete, değerlerimize zarar veren, varlığıyla kötülük saçan hiçkimseyi, hiçbir örgütü, hiçbir oluşumu sevmeyelim!!!
Ama iğrenç, bölücü genellemeler yapmadan...Zehir saçmadan!!
Verilmesi gereken yegane tepkidir. Arkadaşlar dünya üzerinde hiçbir ırk yüce değildir. insan ırkı zaten yüce olarak yaratılmıştır.
Nefret ederim. insanları iyi ve kötü olarak 2 ye ayırmak en sağlamı.
"Irkçı söylemler" aynı şekilde vatana kasteden söylemlere tepki olarak ortaya çıkıyor. Ben tepkisel olarak doğan hiç bir şeyi sevmeme rağmen bu tip söylemlerde bulunan kimselere bir şey diyemiyorum. Çünkü artık bıçak kemiğe dayandı arkadaş. Özyönetimler ilan ediliyor, adamlar Kürdistan'ı kurduğunu söylüyor. Sosyal medyada ise yüz binlerce yandaşları var, ve bunlar artık açık açık söylemlerini ortaya döküyor, Türk milletine, devletine, ordusu ve polisine karşı nefret dolu söylemlerde bulunuyorlar. Biz ne yapalım? Susalım, metanetimizi mi koruyalım? Sabır da bir yere kadar arkadaş. Sabır da bir yere kadar.
Irklar arasında üstünlük yoktur. Üstünlük takvadadır.
bir hastanede Türk kanı , Kürt kanı veya suriyeli kanı gerekiyor diye bi anons duydunuz mu ? hayir . her insan eşittir laz olsun Çerkez olsun . siyahı eleştiren beyaz ırkçı olur , insan Değil .
başlığı açanın oylarına bakarak ne halde olduğumuzu anlayabileceğimiz başlık.

bu memlekette ayrım yapan, kin güden, nefret söylemi içerisinde olan herkes açık açık terör propagandacısıdır.

bir kişiden nefret edebilirsiniz, silahlı bir örgütten nefret edebilirsiniz, bunu bir ırka bağlayıp, o insaları aşağılayamazsınız. bunun açıklaması şehitlerimiz, şehit ailelerinin acıları vs değildir. bunun açıklaması sizin nefret dolu, kin dolu akılsızlar aptallar olmanızdır.