bugün

Üçüncü dünya savaşı çıkışının öngörülen tarihi Kasım 2010 olması hali.

savaşın laik dünyalılarla, müslüman ve bir kaç küçük komünist ülke arasında geçeceğine dair beklentilerin sözlüğe yazımı. Hindistan, pakistan, kore, kuzey kore, afganistan, iran, ırak, türkiye, israil, kürdistan, azerbaycan, rusya, avrupa birleşik devletleri, amerika birleşik devletleri, meksika, brezilya ve külli hasar afrika'yı da etkisi altına alacak ve daha çok iç savaşlar havasında geçecek, en son ve en kanlı savaşın olacağına dair çok kötü bir his. (yazmazsam mutlaka gerçekleşirdi. rahatladım ohhh)
bulgar kahin vanga, kasım 2010 olarak belirtmiş; "yahudiler ve türkler" çarpışmadığı sürece başlamayacağını açıklamıştır.

açın bakın, üçüncü dünya savaşı tevrat'ta "yahudiler ve türklerin birbirlerine dalmasından sonra" başlayacağı yazar. ufak ufak o sıcaklığa erişiyoruz.

edit: kaynak istendi, biraz müsade. bulup kopi pasteliyorum.

edit1: bu vanga'nın kaynağı;
http://www.habervitrini.com/haber.asp?id=358893
detaylı arama için "bulgar kahin vanga" gogıla yazılması yeterli olacaktır.

edit:2: bu da tevrat'ın kaynağı;
yazar: JOSEPH NOAH - yahudi yazar, tevrat yorumcusu
tez: TEVRATIN ŞiFRESi VE GiZLi KEHANETLERi

konu ile ilgili caps + link hazırlıyorum, az müsade.
kısa bir süre içinde çıkması imkansız görünmeyen ve daha çok iç savaşlardan oluşacağı öngörülen savaş.

-allah korusun.
üçü dördü bilmem ama beşincisi acaip heyecanlı geçecek. aha buraya yazdım gitti.
pek matah olması öngörülemeyecek varsayımsal yıkım tarihi. çok meraklılarına öncelikle ölen insan sayısı, sakat kalanlar, harap olan şehirler, tarım yapılamayacak hale gelen araziler gibi istatistiklerden başlamak kaydıyla 1. ve 2. dünya savaşlarının tarihlerini okumaları önerilir.

(bkz: siperlerdeydik 1914 1918)
daha okuyom ben..
(bkz: geç kaldı)