bugün

eşiyle, partneriyle hayatı paylaşan erkektir.

ama ne yazık ki toplumumuzda azdır. bekarken anası ütüler ,evlenince karısı .
utu yapacak kimse yoksa, utu yapmaya mecbursan, utu yapmaktan nefret ediyosan kendini avutmak icin gostermelik mutluluktur
seven kadın yokturki erkek olsun dediğimiz faaliyet. Erkekte kadında mecburiyetten yapar.
Fazlasiyla normal olan erkektir.
ütü yapmayı seviyorsa kafasında yarın için kurduğu birşey vardır, prensiplidir.
kesinlikle ya deli yada maldır.
kadın olsun erkek olsun, ütüyü hangi insan evladı sever be?
yalanini sikeyim ben onun. kiza iyi gozukecem diye yavsakligin kralini yapan erkektir.
EuzübillahimineşşeytanirracimBismillahirrahmanirrahim
ütü yapmayı seven erkek değil / ütü yapmayı seven insan sorunludur bence. ütü lan bu, neyini seveceksin?
"kat olmasın" denmeyecekse şahsımdır. ütü güzel şey la. özellikle kışın o buz gibi havasında pek bir güzel vallahi.
harika erkektir. muhtemelen bulaşıkta yıkar. tanışıldığı an evlenilesi erkektir.
Becerikli erkektir sadece ütü yapmayı değil bulaşık yıkamayı yemek yapmayıda seven erkektir.
anneniz ütü yapmayı beceremiyorsa iş başa düştüyse kaçınılmazdır. Böyle birşey olamaz ya hep defasında gömleğin kolunda çift çizgi de olmaz ki arkadaş. Kendim gayret ettim kolay bir iş ama hastalık yapıyor. Jilet gibi olana kadar ütü yapılır mı arkadaş. Iddia ediyorum en iyi ütü yapan kızlardan bile iyiyim.
her eve lazım olan erkektir.
ütü yapmayı seven kadın bile yokken bulunması zor gibi olandır.
sevmekten ziyade mecburiyettir onunkisi.
al evde bulunsun türü erkektir. tadından yenmez hele ki nevresim ütülüyorsa.
sabaha 1 adet beyaz gömlek elimden öper. seviyormuyum? hayır. fakat 5 dk bile sürmez bi zahmet yani,abartmayın.
pantolon ve gömlek giymeyi seven erkektir.
başka birinin yaptığı ütüyü beğenmeyen erkektir. kendi işini kendi yapmayı sever. özellikle ütü seçimi de iyi yapılmışsa bunu zevk haline getirebilen erkektir.

(bkz: alperen544)
androjen kimlik.