bugün

saygı duyulması gereken adamdır. şemsi paşa pasajını yine yıllarca çalışarak söyleyebiliyor insan ama 5 kere mor vampir demek çok ama çok zor. benim 3. söyleyişimde ağzım götüme giriyor.

edit : okudun. denedin. yapamadın. sağlık olsun.
vaallahada yaptım oldu. azcık sıkıntı olabılıyor ama basardım.
muhtemelen tiyatro oyuncusu veya diksiyon hocasıdır. *
üniversitede diksiyon dersi almış adamdır.

şayet ben diyebiliyorum rahatlıkla.

denedim, oldu.
1. Kez: mor vampir.
2. Kez: mor vampir.
3. Kez: mor mampir.
4. Kez: vor mampir.
5. Kez: vom vavpir.
(bkz: yabdiiiim diye bagirir)
üstüste 19 kere söyleyebilen bir insan için zor değildir.
saygı duyulması gereken adamdır evet.

ben sessiz 5 kere diyebiliyorum ama sesli 4.de dalyarak gibi bir şey çıkıyo afedersiniz.
mor vampir
mor vampir
mon vampir
bon manpir
mor banpir.

ayakta alkışlanacak, şapka çıkarılacak adamdır.
sonuncusunda zorlansam da söyleyebildim,demek bende de spiker olma şansı var.an azından mehmet ali birand'dan üstünüm.
ağzımın gittikçe kaymasına, amerikan aksanıyla konuşmama sebebiyet vermiş sözcük tekrarıdır.
"ben söyleyebiliyorum ehi" diyenlerin hepsi tek nefeste söylemek yerine her söyleyişinde mola veren adamlardır.
biraz çalışınca oluyor yahu. ilk başlarda zorlansam da sonra söyleyebildim,bu bana bir şey katmadı ama olsun.
O kadar övgüyü hak etmeyen adam. Dürüst olmak gerekirse üçüncü denememde başardım.

Ama itiraf etmeliyim ki kendimi bi acayip kastım aynada yüzüm gözüm karıştı.*
Söylediği söz öbeği 8den sonra bonbon bampire dönüşen adamdır.
4. de bom bambir diyip pes ettiğim iş.
zordur.
bebek olsa belki zira bebek işidir.
ilk denemem de 5 değil sıkılıncaya kadar söyledim demek ki ben spikerim.
hiç anlamadım bu işin zor tarafını. ilk denememde de, üçüncüde de beşincide de yirmincide de gayet düzgün ve hızlı şekilde onlarca söyleyebiliyorum. hiç de zor değil, anlamadım bende mi bir gariplik var acaba? şu entry'i yazarken durakladım yine en az 20 kere takılmadan hızlıca söyledim. allah allah...
bikaç denemeden sonra gayet düzgün söylenebiliyor.