bugün

hiperaktif veletleri ve süpürge sesi gelir açık ve net.
Vileda sopasıdır efenim. Zira çok ses olduğunda tavana vuruyoruz, Tepiniyorlar adeta.
Henüz tuvaletini öğrenen küçük bir erkek çocuğu ve oradan oraya koşturan bağırıp çığıran ilköğretime giden ablası. Yeni taşındığımız için anne ve babayla ülfet edemedik.
edit: kadın bu sabah, çocukların verdiği rahatsızlıktan dolayı özür dilemeye gelmiş.
herkesin tek katlı evlerde yaşadığı zamana ait olan "komşunun komuya tavuğu kaz, karısı kız, fındığı koz görünür" atasözünden "tavuğu kaz ve fındığı koz" kısmının düşüp, "karısı kız görünür" kısmının akla gelmesidir.
annem, babam. müstakil bina olmanın faydaları. yabancı yok bizde.
Üst komsum muhtemelen kacak kres isletiyor. Cocuklar bir ara cift kale mac yapiyorlardi.Sayisini varin siz dusunun.
iri memeler geniş kalça ve 1.65 noy 70-75 kg
Kafana çırpılan halı, sofra bezi.

Hiç bizim olmadı çok şükür.
ilkokula giden bir kızları var sanırım kızı şimdiden konservatuar sınavlarına hazırlıyorlar mübarek her akşam flüt çalıyor.
Başka dersinde mı yok Allah'ın aşkına ya!!!
Gece gündüz elektrik süpürgesi çalıştıran ruh hastası.
nefrettir. 1.5 sene önce evlenip geldiler üstümüze ve ilk 2 ay içerisinde nefret ettirmeyi başardılar kendilerinden..
Pıt pıt yürüyen Güvercinler. Çünkü Üstümde çatı var.
Deliloy birde 90 li yılların hit müziklerini dinlemek. Bizimki alt komşu ama.

(bkz: alt komşunun deliloy türküsünü dinlemesi)
Gök yüzü ve yıldızlar.. en üst katta otururuyorum da..
Temizlik hastası sakın açık cam ve balkonda çamaşır bırakmayın.
daha evvelki alkolik bir temiz aile çocuğu

şimdi semavat.
Gece çocuğu uyanırsa s*k* tutuyoruz. Amına koyuyor sesin. duacısıyım. Çocuğun uyanmamasi için.
BiZiM de üst komşunun 6 yaşında kızı var. koşturup duruyor ama benim açımdan sıkıntı yok. bazen sesi geliyor bıcır bıcır bir şeyler konuşuyor anne babasıyla.
Hiç unutmam liseye giderken beni çağırmıştı üst komşu. Temizlik yaparken konsol mu ne, onu kenara çekmek için çağırmıştı. O eşyayı çekerken sütyensiz olduğunu gördüm ve gözümü ayıramadım göğüslerinden. Nereye bakıyorsun çeksene şunu dedi. Daha da yardıma çağırmadı.
en üst katta oturan biri için hiçbir şeydir. *
Sık sık ilahi ve türkü söylemesi.
gürültücü,kaba,apartman hukukunu bilmeyen şerefsiz aile.
güncel Önemli Başlıklar