bugün

pin up ın akılda kalan şarkısı. vokalin sesi güzel.

bi deniyeyim bari linki
görsel
Böyle bir şarkı vardı sanki. Hatta sözleri şöyleydi; Al o fiyakalı arabanı sok bi tarafına*
pin-up grubunun güzel şarkısıdır ayrılık sonrası kızların dinlemesi tavsiye edilendir.
(bkz: eski sevgiliye ait detaylar)
eski okul müdürünün yaramaz öğrenciler için kullandığı hakaretamiz söz.
http://www.youtube.com/watch?v=ewdPrC3oJnE
içinde geçen bazı cümlelerin tam da eski sevgilime oturduğu şarkı.
Vallahi sözlük olarak gommusuz yine ama ilk defa az once dinledim gayet eglenceli geldi. Pin up sarkisi.
iskelet sistemi ve iskelet sistemine bağlı sinirsel dokular artık bana pek fazla güvenme der gibi bir şeyleri son günlerde çok fazla hissettiriyor.
Kibarca kuramadıkları cümleleri alenen yaşam tarzımın orta yerinde bütün sinir hücrelerime aksettiriyorlar.
Direnme ve vazgeçmeme üzerine kurulan hücum ve savunma davranışlarım aynı olsa da bedenim sahada beynimin verdiği hükümleri yerine getirmekte sınıfta kalıyor.
Zamanlama hatası sonucunda yerde kalışlarım da kendimi yeterince yetersiz hissetmek için dolup taşan hayal kırıklıkları ceplerimin beni yorduğunu fark ediyorum.
Eskide kalan tek başıma kendime ve hayata karşı duruşlarımın beni gereğinden fazla yıprattığının farkındayım artık.
Tek başıma durmak için harcadığım enerji bugün bana düşük pil sonucunu gösteriyor ekranda.
Gücümü yeniden toparlamak için motivasyonu yukarıya çalıştığımda bu sefer beyin kaslarım ısınıyor.
Kafayı yakmamak için kendimi sağa çekip serin düşüncelerle soğutuyorum.
El kol ve bacak kaslarım yeterince yorulmuş.
Omurlarımdan geçen sinirler fazlaca hasar görmüş.
Beyin hücrelerim alkol yüklemelerinden sonra sanatsal faaliyetlerini bırakmış gündüzleri uyumak istiyor.
Bana kalan gerçek zamanlarda dışarıda köpek gibi çalışıp eve ekmek götürmek zorunda olduğumun bilincindeyim.
Hayatla aramızda uzlaşamadığımız bir şeyler vardı muhtemelen.
Ne ben onun şartlarında bir adam oluyordum ne de o beni istediği kıvama sokamıyordu.
Bir pin-up sarkisi. Atarli giderli kezban sarkisi dersiniz. Bir de ayrilik zamani dinlensin bakalim. Inanilmaz eglenceli oluyor.
(bkz: uludağ sözlük yazarlarının büyük kısmı)
çok eğlenceli parçadır. bir şeye de bok atmayın.
üretim hatasını üreticiler hemen kabul eder. satıcılar kabul etmez. üretim hatası olağan ve normal bir şeydir kabullenin şunu.