bugün

sanayi devrimi'nden sonra "fabrika hatası" olarak isim değiştirmiş hatadır.
pin-up'ın son şarkısıdır.
Defolu ürünler adı altında satışa çıkarılan ürünlerde bahsedilen defo' dur.
müşteri tarafından zaman zaman yeni bir kalite olarakta beğenilme şansı olabilen.
üretim hatasından mütevellit, zaman zaman mağazalarda, defolu mal olarak huzura sunulan ürünlerdir.
pin-up grubunun yeni çıkardığı tek parçadan oluşan albümünün adıdır.
nedense manganın dünyanın sonuna doğmuşum şarksısını çağrıştıran ilginç sözlere sahip şarkı. allahın cezası derken sununu uzatması da bir acayip olmuş.

http://www.youtube.com/watch?v=_4RomM4vjzU
hayal kırıklığı yaratan şarkıdır. pin up tan beklenen çıkış bu değildi kesinlikle.
"al o yüzüğü tak bi tarafına" kısmı ile hüzünlü bir anda gülme krizine sokmuş, pin-up şarkısı.
pin up şarkısıdır.

al o yüzüğü al tak bi tarafına! sanırım bunu ben çok zaman önce söylemiştim.

(bkz: şerefsizim benim aklıma gelmişti)
solistini pataklamak, tokat manyağı yapmak istediğim pin-up grubunun single'ı.
klibini de çekmişler. allahın cezaları.
rock müzik yapan amatör gruplara bu şarkı bol bol dinletilmeli ki böyle kötü bir şarkı yapmasınlar. şarkının berbat olmasının yanı sıra pin up'ın solistinin şımarık bir çocuk edasıyla bu şarkıyı seslendirmesi ayrıca irrite edici.
pin up denen kızlardan oluşan grubun klip çekilen bir şarkısı. istemeyerek dinlenebilecek bir türdendir*.
lisedeki matematik öğretmenimin kafasını kızdırana "bu modeller böyle,hepsinde üretim hatası var" diyerek sarf ettiği sözdür.hey gidi günler hey.
klipte salatalığı, bildiğin hıyarı satırla ikiye ayırırken verilen mesaj, yüz ifadesinden de anlaşılacağı gibi gayet nettir. manyak karı.
En az 2 eleman daha almazlarsa canlı olarak aynı etkiyi asla yaratamicak grup.
Zaten 2 kanal vokal 2 kanal gitar ve bir kanal da klavye olan şarkıyı 4 kişi söylemeye çalıştıkları için disko kralındaki performanslarının vasattır
Çok feminemsi ve de gereksiz bir şarkı, canlıda dinledim performansları bok gibi,
geçen hafta disko kralındada banttan söylediler bu şarkıyı..
sizi bilmem ama bence müthiş eğlenceli bir şarkı. sırf sözler değil müzikte çok eğlenceli.
avril tarzı müziğin türkiye bayii.ama güzel olmuş şarkıdır.her gün pop dünyasında birilerine yer açılıyorsa bu arkadaşlara da açılmalı bence.
(bkz: seri artı oy veren melek)
hiç gereği yokken terbiyesizleşen şarkı. eğlenceli olmuş mu evet, solo kötü ama.
(bkz: sabri sarıoğlu)
pin upın komedi şarkısı... klibi izlemeden ilk dinlediğimde hepsi grubuna hayran olan 12-15 lik ergenlerin sonunda tırlatıp albüm çıkardıklarını düşündüğüm şarkı. sözlerden ziyade vokali itici buluyorum. müzik güzel bayan baterist, gitarist olması harika fakat o vokali değiştirmeliler. (bkz: talibim efenim).
gıcık bişey ne o öyle.
şirkette 5bin kişilik yemek çıktı.
aşçımız tuz atmış.
diğer aşçı sen gel bir daha at...
alsana yemek üretim hatası...
5bin kişilik yemek çöpe gitti...